Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Mely és milyen embereknek nem...

Mely és milyen embereknek nem javasolnád a targoncás munkákat?

Figyelt kérdés
Kik azok akiket eltiltanál attól, hogy targonca vezetők legyenek, és abban dolgozzanak? Kik azok, akiknek egyáltalán nem való a targoncázás?

2020. jún. 21. 21:53
 1/3 anonim ***** válasza:
62%
Az alkeszoknak
2020. jún. 21. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Egyébként lehet vele jól keresni, csak klassz helyet kell találni. A "jó" kereset alatt akár a 300.000 nettó is értendő, kinek sok, kinek nem. Én vígan ellennék vele, de teljhetetlen vagyok :D Ezért tettem idézőjelbe. Kell ügyesség hozzá, de nem atomtudomány. Szinte bárkinek aki lefizetés nélkül megcsinálja a vizsgát rá :DD
2020. jún. 21. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Tényleg nem atomtudomány, gyakorlás kérdése leginkább, de aki egy személyautóval is nehezen boldogul az ne csinálja. Kell hozzá egyfajta felelősségtudat és higgadtság, hogy nyomás alatt se döntsön romba mindent.
2020. jún. 21. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!