Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Ha nem lenne internet mit...

Ha nem lenne internet mit javasolnának az ismerkedni vágyó embereknek hol ismerkedjenek?

Figyelt kérdés
Ha valaki személyesen ismerkedni mondhatják neki ahogy nekem is mondták már ismerkedj az interneten.Az interneten meg azt szokták mondani ismerkedj személyesen.Ha nem lenne internet milyen lehetőség lenne még a személyes ismerkedésen kívül?Randivonal telefonon?Vagy újsághirdetés alapján?
2019. ápr. 3. 23:08
 1/2 anonim ***** válasza:

Az internet előtt is ismerkedtek az emberek egymással, döbbenet nem?


Van aki szórakozóhelyen, van aki iskolában, van aki tömegközlekedési eszközön, van aki az utcán, van aki a könyvtárban... kezdett el beszélgetni a másikkal.

2019. ápr. 4. 06:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

"Az internet előtt is ismerkedtek az emberek egymással"


A számból vetted ki a szót.


Nos igen.


Hol?

Elárulom a titkot:

BÁRHOL!


Csak meg kell tanulnod élni az adott hellyel, szituációkkal, emberekkel.


Legyen ez pl sétáló utca, park, kávézó, állomás, tömegközlekedés...stb


Az embertársaidban első sorban azt kell figyelembe venned: Ő is egy ember a sok közül, mint te magad is.

Miért ne kezdeményezz egy szimpla beszélgetést?


Mi gátol? TE magad magadat! 😁


Visszautasítás?

Megesik, de nem úgy kell felfogni, hanem: Én megpróbáltam, majd máskor összejön s lehet szimpatikusabb is lesz.


Ezek olyan alap dolgok normális esetben... Csak biztos voltak olyan környezeti tényezők, befolyások a múltban, ami korlátozza az agyad.


Próbál elmerengeni ezen a témán is.

Jöjj rá az okok gyökereire s határozd el magad: Megváltozol.


Itt is képbe jön az önisneret.


Érdemes önmagadra koncentrálni s minden érzést gondolatot megkérdőjelezni s választ keresni, majd az agyadban "átprogramozni" pozitívra.


Erről tudnék mesélni.

180fokban fordultam meg a negatívból pozitívba.


Nehéz volt, de megérte s draszikus lépéseket s eredményeket értem el.

Nemcsak fejben, testben-lélekben, de sikerekben is (meló, kapcsolat)


Ha eddig se ment az ismerkedés, akkor MAGADBAN keresd a probléma gyökerét s hozd helyre.


Amit pl én nem szeretek:


Az emberek zöme manapság csak ahhoz ért, amiről papírja van, de sokszor ahhoz se. 😞


Nemhogy kreativítás vagy bármi hasznos hobbiról is szóba eredni.


Míg én felsorolok 12 dolgot, amihez értek is s tudok mit felmutatni, addig a másik kinyögi milyen színt kedvel, hány éves. 😂


De akárki nyit felém, azzal normális vagyok s addig szánok rá időt kedvesen de figyelve, amíg kielemzem.


Pl megszokott kis elvonulós helyemre be szoktam ülni s jegyzetelni gondolataim, ötleteim.

Az egyik pincér számára szimpatikus lettem és többször jött hozzám, volt hogy megkérdezte mit csinálok.

Aranyos.

Amikor láttam nincs dolga oda hívtam s megkérdeztem le ülne-e picit hozzám.

Most hétvégén is megyek s várom mi lesz, mit lép.


Nem nagy dolog az ismerkedés, csak nagyon nem mindegy milyen a kisugárzásod.

Pozitív vagy negatív depis, az elijeszti az embereket.


Az emberek zömét gondok nyomják vagy/és fáradság, ezért nagyon nem hiányzik plusz egy agyleszívó ember.


Sokkal szívesebben beszélgetnek vidámabb témákról, ami ki is kapcsolja őket.

2019. ápr. 6. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!