Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Volt már olyan munkahelyed,...

Volt már olyan munkahelyed, ahol a nagy főnök(ök), csak hosszas könyörgés után, vagy egyáltalán nem engedtek el szabadságra?

Figyelt kérdés
Egy napról lenne szó,mondjuk orvoshoz kellene aznap menned és a csúsztatásra is húzza a száját, vagy a cserére, mert kell az ember, vagy menj be akkor ingyen, vagy hozz igazolást.
2020. jún. 22. 07:43
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
100%

Velünk közölték, hogy addig nem vehetünk ki szabadságot, míg a felmondott kollégák helyére nem vesznek fel újakat, és azok nem tanulnak be :D :D :D

Amúgy már hónapokkal előre tudták, hogy pótolni kell őket, de mikor elmentek még mindig nem vettek fel senkit helyettük.

2020. jún. 22. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
100%

Végzős voltam, akkor történt köztem és a főnököm közt egy ilyesmi beszélgetés:

—Jó napot, XY Úr! Írtam Önnek egy hete, hogy jövő héten ilyenkor nem tudok itt lenni, mert vizsgám lesz, de nem válaszolt.

—Nem tudom magát elengedni, ne haragudjon.

—Nem haragszom, nem kérdés volt, hanem kijelentés.

—Az állása árán is elmenne vizsgázni?

—Igen, mert ha már ez a tét, a diplomám jobban sajnálnám, mint az állásom egy inkorrekt helyen. Mert valószínűleg ahol ilyen választás elé állítanak, az nem egy olyan hely, ahol maradni szeretnék.



Elengedett.

2020. jún. 22. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!