Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Nem kedvel a főnököm,mit tehetek?

Nem kedvel a főnököm,mit tehetek?

Figyelt kérdés

Másfél hete kerültem új munkahelyre a beilleszkedés egész jól ment,a kollegákkal jól kijövök,segítőkészek de a főnököm nem rajong értem. Az eső pár napban sok mindent elrontottam,de jeleztem felé és a kollegák felé is,ha tudnak mondják hogy tudnám hatékonyabban és jobban végezni a dolgom. Mit tehetek hogy ez a benne kialakult kép változzon és esetleg megkedveljen?

24L



2020. jún. 24. 18:55
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Annyit kell tenned, hogy odafigyelsz a munkádra. Ennyi idő alatt nem csoda, ha elrontasz dolgokat, és az sem biztos, hogy nem kedvel, egyszerűen távolságtartó, nem áll le haverkodni 2 hét után. Miből gondolod, hogy nem kedvel?
2020. jún. 24. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Normálisan viselkedsz, a munkád pedig eredményes
2020. jún. 25. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Érzi az ember szerintem ha valaki nem kedveli.

Kedves második,azon vagyok hogy a munkámat jól végezzem el,de nehéz ha közben azt érzem hogy folyton a hibákat keresik bennem.

2020. jún. 27. 12:16
 4/4 anonim ***** válasza:

Kérdező, motiváljon, hogy jól csináld


#2

2020. jún. 27. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!