Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Milyen beilleszkedni egy...

Milyen beilleszkedni egy fővárosi csoportba, egy régebben faluban élő ember számára?

Figyelt kérdés
Nem vagyok olyan pörgős, sokszor uralom a beszélgetést, de tartok tőle, hogy ha egy 20 fős csoportba tesznek, akkor nem fog úgy menni ahogy szeretném. Gondolok itt gyors éttermi munkára és hasonlókra. Aki volt már így, mesélne hogy milyen volt az első nap stb? Előre is köszönöm. xd
2020. jún. 30. 13:57
 1/7 anonim ***** válasza:
13%
Ha jó nő vagy, akkor Le kell majd feküdnöd mindenkivel, hogy befogadjanak. Ez egy íratlan szabály.
2020. jún. 30. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
57%
Nem kell ennyire felcímkézni az embereket, egyszerűen csak legyél olyan amilyen vagy, és kész. Az első válaszoló hülyeségeivel meg nem kell foglalkozni, ő nyilván valami igénytelen környezetben tengődik.
2020. jún. 30. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
17%
Fáj az igazság cica?
2020. jún. 30. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Miből gondolod, hogy a főváros más, mint a falu?
2020. jún. 30. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Miért szerinted ugyanaz? Teljesen más az emberek értékrendje és szerintem ezáltal a gondolkodásmenetük is. Egyébként csak arra gondolok, hogy sokkal pörgősebb életet élnek, mint a falusi emberek 99%-a. :D
2020. jún. 30. 16:54
 6/7 anonim ***** válasza:

A fővárosban nekem a kollégák 90%-a eredendően vidéki, azaz ott nőtt fel és a munka miatt költözött fel vagy bejár vidékről. És nem ez az első ilyen munkahelyem, eddig 3 helyen hasonló tapasztalataim voltak.

Szerintem nem szabadna így felcímkézned az embereket. Nekem az a tapasztalatom, hogy vidéken ugyanolyanok, sőt... ott talán még többet csacsognak és több "butaságot" hordanak össze.

Feltehetően te ilyen személyiségű vagy, ahogy én is. Meg kell tanulni vele együtt élni, de ne gondold, hogy a fővárosban másabb a helyzet. Például: vidéken egy buszon hozzád szólnak, beszélgetni akarnak, ugyanakkor a fővárosban le se sz*r senki, nyugodtan utazhatsz.

2020. jún. 30. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Persze, nem akartam felcímkézni az embereket, inkább csak a gondolataimat osztottam meg, köszönöm a segítséged! :)
2020. jún. 30. 23:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!