Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Most akkor mi lesz velem?

Most akkor mi lesz velem?

Figyelt kérdés
Minden pènzemet, energiámat, időmet a munkámnak szenteltem. Nagyon elhivatott ffi voltam.Aztán, egyszer csak bezárt a gyár. Már nem kellek, nem kell a munkám sem, a pénzemet is elvesztettem. Hogyan dolgozzam ezt fel? Szeretnék alapítványokat létrehozni, hogy én segìteni tudjak másokon, ezáltal saját magamat segìtem. Ötletek?
2020. jún. 30. 21:22
 1/3 anonim ***** válasza:

Először is kitartást Neked. Hogy akarsz alapítványokat létrehozni pénz nélkül? meg mire, mikor azt írtad neked sincs. Nem lenne jobb piciben kezdeni, és onnan emelni dolgokat, mint magasból? Nézz szét a környezetedben, biztosan szükség van segítő kézre. Először kezd a saját környezetedben.


Nem személytelen alapítványban kell gondolkodni, hanem személyekben/emberekben/családokban és így menni felfelé-úgy hogy személyesen ismerd a problémájukat, a nehézségüket.


Az Alapitvány egy jól hangzó valami, csak éppen nagyon kevés olyat is látni, ami jó. Ami emberközpontú. Pénzzel csillogó név, és gyakorlatilag személytelen.

2020. jún. 30. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Nem bántásból... más is veszíti el a munkáját, főleg mostanság. Tovább kell lépni, új munkahelyet keresni. Más egyebet nem tudsz csinálni, hacsak önsajnálkozásba fordulsz.


Ötlet: keress új munkahelyet, aztán lesz pénzed.


Szép, hogy alapítványokat akarsz létrehozni, de legyünk reálisak. Először magadon segíts és egyáltalán tudj segíteni anyagilag (félretett pénz), mielőtt alapítványt csinálsz, hogy másokon segíts. Jó kapcsolatok nélkül biztos baromi nehéz, és a leírtak alapján nem milliomos vagy.


Apámnak is egyik nagy álma, hogy adakozzon szép összeggel alapítványoknak és létrehozzon egy sajátot az állatoknak, de mindezt csak azután, hogy megnyerte a lottót, és csak abban az esetben, ha nem "csak" 100 milliót nyer, úgy csak adakozik, de sajátot nem csinál.

2020. jún. 30. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
1+Ha bármit akarsz mindig kezd kicsiben, akár a saját életedben, munkádban is. Egy házat se a tetővel kezdünk, hanem stabil,biztos alapot készítünk, és utána építünk, ha egy jó akarunk.
2020. jún. 30. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!