Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Az üzem területén mobiltelefon...

Az üzem területén mobiltelefont használni tilos a szabály minden az üzem területén tartózkodóra érvényes-akkor ez a főnökre érvényes?

Figyelt kérdés

Félig troll félig álnaiv kérdés de sajnos valós alapokon.

Ha egy munkahelyen az a szabály hogy az üzem területére (gépkocsigyártás… nem kispálya, nem krumplit csomagolunk) mobilkommunikációs eszközt vinni TILOS az üzem területén ilyet használni TILOS és ez a szabály minden dolgozóra, az üzem területén tartózkodóra érvényes-akkor ez érvényes a főnökökre managerekre is?

Mert én azt látom tapasztalom hogy a mezei melós ha telefonál akkor fegyelmi automatikusan és elmondják neki hogy első eset volt második eset még lehet de harmadik már nem lesz… tudjuk ez mit jelent.

És azt látom hogy a főnökök managerek hozzá vannak nőve a telefonhoz fülükről le se véve vonaglanak végig az üzemen és ott áll az üzemvezető akinek dolga lenne ezt megakadályozni és rájuk se mer nézni. Bezzeg ha mezei feri melósról van szó akkor azonnali fejleszedés.


Szóval az (ál)naiv kérdésem: ha SENKI nem használhat telefont az üzemben és ez MINDEN dolgozóra érvényes sőt minden az üzemben tartózkodóra (mert vannak itt néha külsős szerelők ellenőrök stb) nos akkor a főnökökkel managerekkel mi a helyzet? Ők kívül állnak nem csak a „minden dolgozón” hanem még a „minden az üzemben tartózkodó” kategórián is? Mik ők, szellemi lények anyagi megtestesülés nélkül?

Hogy mehet ez így? Tükör ezeknél van otthon vajon?


2017. máj. 20. 09:29
1 2 3 4
 1/33 anonim ***** válasza:
Menj oda hozzá és dobd el a telefonját a p_csába. Elértél valamit azzal, hogy itt puffogsz?
2017. máj. 20. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 A kérdező kommentje:

"Menj oda hozzá és dobd el a telefonját a p_csába"


Hát javíts ki ha tévedek de van olyan ember itt (nem én vagyok az...) akinek kb ez lenne a dolga... és nem mer semmit tenni.

Bezzeg a mezei melóssal szemben megy az "izmozás" de mihelyt egy főnök lép be telefonnal az üzemvezető szelektíven vak lesz.

Szánalmas...


nem az én dolgom, nem is hjogom ezzel szemben fellépni de van akinek meg dolga is és joga is (lenne)....

2017. máj. 20. 09:50
 3/33 anonim ***** válasza:

Természetesen megértem a problémát és maximálisan igazad van - elméletben.

Gyakorlatilag ő a magasabb rangú.

Le kell nyelni ezt a békát és kész.

2017. máj. 20. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/33 A kérdező kommentje:

"ő a magasabb rangú. "


Az a vicc hogy olyanokkal szemben se merik érvényesíteni akik még csak nem is magasabban vannak mert még itt se dolgoznka ld külsős szerelő ellenőr.

Ő nem magasabb-nem is dolgozik itt.

És mégse...

2017. máj. 20. 09:53
 5/33 anonim ***** válasza:
100%
Gondolom ez azért is így van hogy a DOLGOZÓK NE MUNKA KÖZBEN BONYOLÍTSÁK a magánbeszélgetésiket. A főnők meg gondolom arra a telefonra kapja a híreket vagy más a munkával kapcsolatos dolgokat...
2017. máj. 20. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/33 anonim ***** válasza:
95%

Ez teljesen jogos így.


Ugyanis a dolgozónak (mezei feri melós) az a dolga, hogy a 8 óráját ledolgozza a gép/szalag mellett, és termeljen/csomagoljon, stb - ami éppen a feladata. A telefonálás nem az, és az is egyértelmü, hogy telefonálás közben nem dolgozik.


A fönök ellenben éppen a telefonon keresztül végzi a munkáját - szervezés, megrendelések, stb - és neki ezért szabad, söt KELL telefonálni.


De aki ennyire nem tud gondolkodni, mint te, annak valószínüleg hiába akarja bárki is elmagyarázni a dolgkat, nem tudja felfogni!

2017. máj. 20. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/33 anonim ***** válasza:
90%

"Mert én azt látom tapasztalom hogy a mezei melós ha telefonál akkor fegyelmi automatikusan és elmondják neki hogy első eset volt második eset még lehet de harmadik már nem lesz… tudjuk ez mit jelent.

És azt látom hogy a főnökök managerek hozzá vannak nőve a telefonhoz fülükről le se véve vonaglanak végig az üzemen és ott áll az üzemvezető akinek dolga lenne ezt megakadályozni és rájuk se mer nézni.


ha SENKI nem használhat telefont az üzemben és ez MINDEN dolgozóra érvényes sőt minden az üzemben tartózkodóra (mert vannak itt néha külsős szerelők ellenőrök stb) nos akkor a főnökökkel managerekkel mi a helyzet? "



Komolyan hangosan felkacagtam ezen a debíl kérdezőn!


MOndd csak fiam te magadtól vagy ilyen hülye?! Vagy ezt is betanították neked?


Hát hogy a büdöd piccsbe lehet MINDEN szót ebben az esetben szó szerint értelmezni? :D


Te édes fiam gondolkozzál már: SZERINTED. A managereknek, főnököknek mi a dolga? Az ami nektek? Hogy oda álljon a szalag mellé és azt a munkát végezze amit ti is?

Szerinted őket miért alkalmazzák?


Ha meg nem ugyanazt végzi amit ti, akkor szerinted EZ a szabály ugyan kikre vonatkozhat?


CSAK NEM RÁTOK???


Uram atyám....

Tényleg ennyire buta lenne itt valaki? :DDDD

Szerintem ez még egy 5 évesnek is full logikus!

2017. máj. 20. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/33 anonim ***** válasza:
82%

Teljesen jogos. Ezek a feltételek, ha nem tetszik akkor menj egy olyan gyárba ahol lehet mobilozni.

Amúgy meg ennél nagyobb bajod tényleg ne legyen...

2017. máj. 20. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/33 Fatal_3rror_ ***** válasza:
100%
Hagyjátok, ez megint a munkaügyis kamukérdéses kérdező...
2017. máj. 20. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/33 anonim ***** válasza:
0%
Szar helyen dolgozol ,más gyárban lehet mobil a dolgozóknál.Nyilván nincs erős szakszervezet vagyis semmilyen nincs ami kikényszerítené a dolgozók jogait sztrájkokkal stb Lépj ki,vagy szerezz be karóra mobilt és stikában a wc-n telefonálj haza.
2017. máj. 20. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!