Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Munkanélküliek, hogy telnek a...

Munkanélküliek, hogy telnek a napjaitok?

Figyelt kérdés

Mit csináltok míg nem találtok munkát? Hogy telik egy napotok, mivel töltitek az időtöket? Nem feltétlen álláskeresési praktikákra vagyok kíváncsi, bár ha azzal vagytok elfoglalva egész nap, az is érdekel.


Én képezem magam, esetleg szóba jöhető vállalkozáson és lehetőségeken agyalok. Kertészkedem, pihenek... Mindent a lehető legkevesebb pénzköltés mellett, de hasznosan akarom tölteni ezt az időszakot.



2020. júl. 3. 09:06
 1/6 anonim ***** válasza:
10%
Ugyan úgy, mint a szocializmusban.
2020. júl. 3. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
67%
Házakat nézegetek, hogy végre elköltözhessek innen. Itt már meg sem próbálok munkát keresni. Arra sajnálom a pénzt, hogy feleslegesen járjak interjúkra. Persze szeretnék dolgozni, csak nem itt. Néha kirándulok is egyet, ha már van időm.
2020. júl. 3. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
73%

Amikor munkanélküli voltam, marha sokat kertészkedtem, meg átjártam nagyszüleimhez segíteni. Szabadiőmben könyvtárba jártam, mivel könyvekre nem futotta. Reggelente futni jártam.


Aztán úgy sikerült, hogy voltam másfél hónapot munkanélküli Londonban is, akkor a megtakarításomból éltem, és jártam a várost, beadtam az életrajzomat egy csomó helyre. Sajnos tapasztalat nélkül akkoriban csak hotelbe vettek fel, de a semminél az is jobb volt akkor.

2020. júl. 3. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
11%
Sokaknak úgy, mint a politikusoknak....semmit tesznek s lopnak:DDD
2020. júl. 3. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
74%
Korán kelek, kávézgatás után rendbe rakom magam és a lakást. A nap hátralévő részében álláshirdetéseket nézek, játszom, netezek, tanulok. Este sorozatozok, aztán lefekszem :D néha már nagyon unalmas, azt se tudom, mikor milyen nap van.
2020. júl. 3. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
51%
Gyerekekkel, házimunkával, álmodozással
2020. júl. 3. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!