Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Mit lehet ilyen kollégákkal...

Mit lehet ilyen kollégákkal csinálni?

Figyelt kérdés

Többségbe kerültek a nők a munkahelyemen,férfiként egy cégnél (HR-esek és bérszámfejtők) dolgozom. Viszont felcsesz már az, hogy napi szinten az a rutin, hogy azt kell kitárgyalni, hogy milyen színű a gyerek taknya. Aztán megy a pletyka, az ismerősök, rokonok, ki milyen körmöt/képet tett fel magáról valahova, majd a Zara, Sinsay, H&M és társai, hogy hol van akció, jó ruha és tudja a franc.

Már frusztrál, hogy ha nem vagyok ott, akkor engem ekéznek, mert a munka miatt nem tudok figyelni minden hülyeségre, és biztos antiszoc vagyok.

A legtöbb feladat ami ki van adva, vagy össze van csapva, vagy le van sózva másra,(rám) a fizetés után sírni persze az megy. Mit lehet ilyenekkel tenni?



máj. 13. 19:44
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
88%

Fú ez még nőként is idegesít. Nálunk az irodában vegyesen vagyunk, és mindig más asztalhoz kerülünk. Van, hogy napokig Pistike meg Pannika a téma, de ők már huszonéves "gyerekek".

Én egyszerűen berakom a fülhallgatót a fél fülemre, ga van pár szabad percem (pedig nem igen szabad nálunk), vagy úgy teszek, mintha olvasnék (de nem tudok a zsivalyban).

máj. 13. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
30%

Szépen feszkelődsz kuoon irodába sakkozod magad vagy hasonlo. Ahol latszólag nem lehet mégis ugy alakul majd hogy vki pont elmegy felszabadul egy hely vagy akármi.


Keress magadnak vmi nyugidt pontot nyugidt szigetet bent vagy akár egy ffi kollegát akivek inkabb vagy mint ezekkel.

máj. 13. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:
A sakkozás nem opció, mert minden iroda le van foglalva, és így is megy a harc az üres helyekért. Hozzánk még amúgy sincs túljelentkezés, és velük kell maradnom, mert közvetlen egymással is dolgoznunk kell.
máj. 13. 20:03
 4/18 anonim ***** válasza:
100%
munkahelyváltás. Nem jó helyen vagy. Én kb 10x váltottam mire jó helyre kerültem. Te is tedd ezt!
máj. 13. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:
Nem szeretnék váltani, szeretem csinálni amit csinálok, és most a munka nekem jó, a környezettel nem tudok mit csinálni. Attól vannak jó kapcsolataim, de a közvetlen kollégáktól -akik fél éve kerültek ide- már rosszul vagyok.
máj. 13. 20:28
 6/18 anonim ***** válasza:
100%
Átérzem, én hasonló női csapatnak vagyok a csoportvezetője. Rajtuk átvinni egy újítást, fejlesztést.. pfff ne is mondd.
máj. 13. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
100%
Én még a baba-mama foglalkozáson is untam a gyerektémát, nemhogy munkahelyen🤣
máj. 13. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 Katona Dius ***** válasza:
100%

Nő vagyok, de a munkahelyre én is dolgozni járok, nem dumálgatni. És agyam elszáll, mikor alig lehet haladni a munkával, mert alig lehet odafigyelni, tőhangon azt ecsetelik, ki mit fog főzni, most épp mi baja a gyereknek/férjnek/feleségnek, tegnap épp min vesztek össze, stb.

És igen, én is szoktam velük beszélgetni, a dohányzóban, mikor pár óránként kimegyek elszívni egy szálat. De ha munka van, akkor arra szeretnék figyelni.

máj. 13. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:
Ahogy elnézem akkor nem csak én szenvedek ettől... Van valami humánus megoldás?
máj. 13. 20:53
 10/18 anonim ***** válasza:
100%
Ismerős a téma... Ha hibát találsz a feladatban, akkor azt jelezni az érintett munkatárs felé. Ha valaki a "gyerek, vacsi" stb. h*eségeivel jön, reagálni kell rá úgy, hogy csakis a feladattal kapcsolatban beszélni hozzá.
máj. 13. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!