Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Munkahelyen elkövetett hibáért...

Munkahelyen elkövetett hibáért kirúgás jár? Dehát mindenki követ el hibákat. Akkor általában sok embert küldenek el? Mindenkit 1-2-3 hibáért? Ez az általános?

Figyelt kérdés

2020. júl. 3. 18:19
1 2
 1/15 anonim válasza:
100%

Ertelemszeruen a hiba merteketol fugg.


Ha rossz excelt kuldesz ki valakinek nem valoszinu, hogy kirugnak, de ha a targoncaval felloksz 3 sornyi polcot akkor lehet repulsz.

2020. júl. 3. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Helyzetfüggő. Ha egy szakács elfűszerez egy tál ételt, legfeljebb újra el kell készítenie. Ha felgyújtja a konyhát, jó eséllyel az volt az utolsó munkanapja.
2020. júl. 3. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk legutóbb vezetői utasítás megtagadásáért repült valaki.
2020. júl. 3. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%

Azért nem mindegy mi a hiba.


Azért nem mindegy, hogy leejtesz véletlenül egy flakon ásványvizet és kifolyik, vagy targoncásként beborítod a teljes raktárat több 10-100 milliós kárt okozva ezzel.

2020. júl. 3. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
És a targoncás eset helyett, egy irodában milyen hibáért mit szoktak adni?
2020. júl. 3. 18:49
 6/15 A kérdező kommentje:
És aki régebb óta dolgozik egy helyen, ő nem hibázott? Ő mit csinál másként?
2020. júl. 3. 18:50
 7/15 anonim ***** válasza:
75%

Én nemrég raktam össze egy majdnem milliárdos értékű projekt alapanyagszükségletét egyedül. Ha nem vettem volna észre, hogy félre nyomtam valamit egy Excel táblázatban, (rossz adatot másoltam), akár több száz milliós veszteség is érhette volna a céget. És ez csak abból ered, hogy mellé kattintottam.

Na ezért pl. valószínűleg repülnék.

2020. júl. 3. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
90%

Aki dolgozik, az hibázik. Aki nem dolgozik, nem hibázik.

Tehát próbálj meg minél kevesebbet dolgozni és akkor nem lesz gond :D

2020. júl. 3. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

Teljesen cégfüggő. Ha valaki amúgy régóta ott dolgozik, éveken át nem hibázott nagyot, annak normális helyen elnézik. Persze nyilván nem mindegy, mi a hiba.

Irodában el lehet rontani kalkulációt, utalást, bevallást, szóval ott se nehéz anyagi kárt okozni :D.

2020. júl. 4. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

Cég és egyén függő . Engem vasárnap rúgtak ki okát nem mondták meg mondjuk a főnökkel alapból nem voltam úgy fhuu de jóban , mert nem fogom senki seggét nyalni és nem fogom tűrni a beszólásokat , nem szeretem munkahelyen a színházat ...

van egy kolléga aki heti szinten töri az árut pl sörös rekesz stb és arra főnök válasza , hát elő fordul , jaah hogy a kolléga nyalja a főnök seggét , hát az az ő dolga

2020. júl. 6. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!