Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Ács és tetőfedő dolgokhoz...

Ács és tetőfedő dolgokhoz értve, meg tudnák élni Budapesten?

Figyelt kérdés

Segédmunkásként dolgozok ácsok mellett, sokszor én csinálom ha kiesik egy ács a csapatból. De a fizetésem azt nem emelik meg.


Értek a leceléshez és a szerkezet építéshez egyaránt. Bádogozáshoz is értek egyébként.


Az a baj, hogy egyedül vagyok és egy ember kevés ácsnak minimum két ács és egy segédmunkás kell.



2020. júl. 4. 07:50
 1/2 anonim ***** válasza:

Meg, keresik őket.

Napi 20 szerintem elérhető fizetés

2020. júl. 4. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Persze hogy meg,annyi munkájuk van mint a bűn de itt vidéken is,szerintem 2 Ács és 2 segédmunkás elég,szomszédnak is ennyi csinálta nyilván ha jobban akar haladni az ember akkor minél többen vannak annál gyorsabban be lehet fejezni majd irány a másik ügyfél, leginkább őket keresik meg az emberek.

Kezdetnek veled hasonló korú emberekkel kell össze fogni csak nehéz keresni olyanokat akikben meg lehet bízni,aztán hirdetni kell interneten,szórólapokon és ahol meg szeretnél, majd jön az első ügyfél ott viszonylag olcsón kell dolgozni és kezdetben máshol is hogy be ajáljanak az ismerőseinek az ügyfeleitek majd egyre több elégedett ügyfél és egyre több megbízás lesz úgy szép lassan lehet emelni is az árakat,az első év nem arról fog szólni hogy minnel több penzetek legyen ha nem arról hogy terjedjen rólatok az hogy ti ezzel foglalkoztok jól csináljátok gyorsak vagytok viszonylag és nem drágák.

Össze kell szokni a csapattal majd telik az idő és már hirdetni sem kell.

Pár lényegeges dolgot hagy mondjak el légy kedves és rendes a megrendelőkkel,ne szalj el magadtól ha már megy az üzlet,most az a divat hogy mindenkinek mindent el mondunk kedvesen és nem sunyi módjára a háta mögött.

Ehez ugye kocsi kell, szakértelem,szerszámok, emberek stb..de ezt te is tudod.

Na meg legalább millió forintos keret mivel a semmiből nem tudsz gépeket és egyébb dolgokat venni.

Kicsit össze vissza lett írva de remélem érted?

Sok sikert kívánok, csak akkor kezdj bele ha tényleg akarod is és szereted ezt a fajta melót ne csak a penz motiváljon,hajrá légy kitartó.

2020. júl. 4. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!