Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Melyik előnyösebb? Lemondani...

Melyik előnyösebb? Lemondani az interjút vagy felkészületlenül elmenni?

Figyelt kérdés
Már van egy állásajánlatom, amit el is fogadtam. Viszont hívott még egy cég interjúra, ami csak a lehetőségek feltérképezése miatt érdekes számomra, nem valószínű, hogy oda mennék dolgozni, még ha felvennének sem. Más terület, mint a korábbi interjúim, így elég sokat kellene készülnöm, amire már nincs időm. Ha elmegyek és megnézem a feladatokat (logikai teszt, excel feladatok), de nem sikerül jól, azzal rontom a későbbi esélyeimet? Inkább mondjam le az interjút?

2020. júl. 5. 21:54
A kérdező szavazást indított:
Menj el nyugodtan, később még újra lehet próbálkozni attól, hogy most nem sikerült.
Mond le, mert megjegyeznek és később már be sem hívnak.
17 szavazat
 1/3 anonim ***** válasza:
52%

Mi az amit nem lehet felkészülni 10-15 percben?

Az önéletrajzod már rászabtad a pozícióra, a cégnek már utánanéztél, átfutod a hirdetést újra és megvagy.

2020. júl. 5. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem mond le az interjút.

Igaz,nem mostanában kerestem állást de igen,megjegyzik,később már be sem fognak hívni,ha nem tetszene a hely,ahová mész,és megpróbálnád.

Plusz negatív,ha sikerül,és mégsem fogadod el.

2020. júl. 6. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

"nem valószínű, hogy oda mennék dolgozni" "rontom a későbbi esélyeimet?"


Ez paradoxon. Most érdekel vagy nem?

Ha nem érdekel, ne túráztasd őket sem és magadat sem feleslegesen.

2020. júl. 29. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!