Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Hova lehet elmenni dolgozni...

Hova lehet elmenni dolgozni Magyarországon, ahol a kollégák nem fúrják egymást, nem utálkoznak és...?

Figyelt kérdés
Mindenkivel igazságosan jár el a főnök, nincsenek nyalizosok. Mindenki a teljesítménye alapján kapja a bért.. szerintem ez egy utópia. De sokan panaszkodnak, hogy lusta, nyalizos kolléga, szerintem az ilyen mindenhol megvan, akar irodai akár fizikai munkáról van szó.

2020. júl. 6. 18:04
 1/8 A kérdező kommentje:
Nem szidom az országot, csak külföldön még nem dolgoztam.
2020. júl. 6. 18:07
 2/8 anonim ***** válasza:
A saját vállalkozásodba.
2020. júl. 6. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Örökölj
2020. júl. 6. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Külföldön sem jobb , sehol máshol , tapasztalat .
2020. júl. 6. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
91%
Öhm...nyilván vannak rosszabb helyek, de szerintem ha ennyire frusztrál minden akkor lehet neked se ártana kicsit jobban magaddal foglalkozni...nyalizzon ha nyalizni akar! Én nem nagoyn dolgoztam még olyan helyen ami nem olyan volt mint amit leírtál, de szerintem sanszos hogy simán csak leszartam minden ilyet, és nem volt problémmám :D
2020. júl. 6. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Már én is úgy vagyok vele, vagy megszoksz, vagy meg szöksz. Én nem vagyok olyan, hogy figyeljem a többit és árulkodjak. Próbáltak kitúrni, átmenetileg sikerült, aztán nem találtak embert a helyemre, ezért visszamentem.
2020. júl. 6. 19:18
 7/8 anonim ***** válasza:
Mondjuk mi szellemi és kreatív munkát végeztünk, nem tudom te mit, azért manapság egy irodába is elég vegyes a szellemi szint...
2020. júl. 6. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

Erre van egy történet, de hosszú, így csak a lényeget írom.

Ha egy japán ember, és egy magyar ember versenyez valamiven, akkor a magyar ember elveri a japán embert.

Ha 2 magyar és 2 japán versenyez, akkor döntetlen.

Ha több magyar, és több japán versenyes, akkor a japánok kenterbe verik a magyarokar. A japánokban ugyanis meg van az alázat egymást iránt. A kis dolgok iránt. A magyarokban meg nincsen. Szóval ha van is ilyen hely, akkor szerencsés leszel, hogy ha ott tudsz majd dolgozni.

2020. júl. 10. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!