Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Zaklatásnak minősül felmondási...

Zaklatásnak minősül felmondási idő után hívogatni a volt alkalmazottat a saját mobilján, Hogy ez hol van az hol van, ez hova van elmentve stb?

Figyelt kérdés

A felmondás megvolt, a felmondási idő letelt, a kilépő papírok megvannak mely tanúsítja hogy egyik félnek sincs követelése a másikkal szemben.

És már vagy két hete „szabad „ vagyok, nincs közöm a céghez de napi szinten csörög a saját mobilom hogy ez hol van az hol van, ezt hova mentettem el....

én az első napokban még készséggel álltam hozzájuk, elvégre csak ott voltam 6 évet, de azért van egy határ.

A telefonszámomat miattuk nem cserélem le-de mondhatom hogy feljelentem őket zaklatásért ha még 1x fel mernek hívni?

Keressék meg amit nem találnak. Vegyék úgy hogy meghaltam.


2020. júl. 7. 10:25
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Az még nem jutott eszedbe, hogy kinyomod? Szívesen!
2020. júl. 7. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
51%

Én azért ennél rugalmasabb lennék. Ez előbb-utóbb úgyis le fog csengeni.

Egyébként felfoghatjuk úgy is, hogy nem adtad át tisztességesen az utódodnak, mi hol van, ezért kénytelenek folyton hívogatni.

2020. júl. 7. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

"Az még nem jutott eszedbe, hogy kinyomod?"


ez menekülés és nem megoldás.

Írok is egy emailt most míg fel van b****va az agyam, hogy a telefonszámom mostantól számukra nem létezik, ha fel mernek hívni akkor feljelentés. Már írom is.

2020. júl. 7. 10:28
 4/8 A kérdező kommentje:

"hogy nem adtad át tisztességesen az utódodnak, mi hol van"


nem foghatjuk fel úgy, mert

1) írásban le van dokumentálva hogy mindent átadtam-minek adták ki a papírt?

2) amikor én elmentem, nem volt még utód mert senkit se találtak. De ha nem tévedek nekem ehhez semmi közöm, az utód fellelése nem az én dolgom.

2020. júl. 7. 10:29
 5/8 anonim ***** válasza:
63%
Na, ebből a hozzászólásból már ki is derült, hogy a szokásos munkaügyi troll.
2020. júl. 7. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Nem kell fejelentessel fenyegetozni. Eleg egy tisztessegesen megfogalmazott email, ha irni akarsz, hogy a jovoben megkered oket hogy ne zaklassanak,mert mar mashol dolgozol. Milyen teruleten voltal azelott?

off: Biztos nem pék, es nem azt kerdezik hogy hol van a liszt es az eleszto :)

2020. júl. 7. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
86%
No, csak felmondtál végre, Bazsi?
2020. júl. 7. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Én csak egyszerüen nem venném fel. Ha túl sok, akkor tiltom. Nyilván a felmondás oka is szerepet játszana a viselkedésemben, de az már akkor is a múlt és előre kell nézni. Oldja meg az új kolléga.
2020. júl. 7. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!