Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Mi történik ha felvesznek egy...

Mi történik ha felvesznek egy új munkahelyre és az 30 nap felmondási idő alatt, találok egy még jobb helyet?

Figyelt kérdés

2019. nov. 21. 15:09
 1/8 anonim ***** válasza:
Szerintem át lehet menni a másik helyre.
2019. nov. 21. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Szólsz a főnöknek, hogy másnap már nem még be, és készítsék el az elszámolásodat.
2019. nov. 21. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Elfogadod az ajánlatot és felmondasz. Már másnap se kell bemenned, de ha maradnál még, megteheted. Amikor én voltam ilyen helyzetben, adtam nekik 3 napot, kedden mondtam fel, de azt a hetet még befejeztem náluk.
2019. nov. 21. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Minden attól függ, az új munkahelyeden pontosan milyen kötelezettségeket vállalsz az új munkahelyen.

Ha csak megígérik, hogy felvesznek, de nem írsz alá semmit, akkor szabad vagy, mint a madár. Mehetsz te máshová is a felmondási időd lejárta után.

2019. nov. 21. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Úgy értem, hogy ha felmondok egy munkahelyen egy másik munkahelyért, de közben felvesznek egy még annál is jobb munkahelyre még a felmondási idő alatt. Akkor mi lesz?
2019. nov. 21. 16:29
 6/8 anonim ***** válasza:
5: Akkor a még jobb helyre mész.
2019. nov. 21. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Ha még nem írtál alá szerződést azzal a munkahellyel, amelyért felmondtál, csak felhívod őket, hogy mégsem mész és elfogadod a még jobb ajánlatot.
2019. nov. 21. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
7 Ha aláírt szerződést az új munkáltatóval, akkor is megteheti.
2019. nov. 21. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!