Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Hogyan oltogassam a munkatársa...

Hogyan oltogassam a munkatársamat?

Figyelt kérdés

Most vesznek házat meg autót, persze hitelből, de napi szinten ez a témája, hogy Jajj mire elköltözünk, Jajj mire összepakolunk, Jajj mire mindent elintézünk...


Nagyon unom, panasznak álcázza a dicsekedését, le akarom oltani. Adjatok tanácsot.


2020. júl. 14. 09:13
1 2
 1/15 anonim válasza:
93%
Inkább hagyd rá, ne legyél irigy. Engedd el a füled mellett, egyszer úgyis meg fogja unni hogy senki nem foglalkozik a sikerével.
2020. júl. 14. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
93%
Ennyire nincs életed, hogy azzal foglalkozz? Ezzel csak magadat járatnád le.
2020. júl. 14. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 Fa_ember16 válasza:
92%
Már nem azért de én meg iskolába járok és ott nem ennyire gyerekesek a többiek.
2020. júl. 14. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
Nem feltétlenül dicsekedni akar, csak egyszerűen ez az egyetlen dolog ami most minden energiáját leköti, ezért ez a fő témája. Ha idegesít vagy nem érdekel, akkor szimplán ne figyelj rá, miért kéne erőből oltogatni meg beszólni neki?
2020. júl. 14. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
Nem értem mi a gondod. Én inkább sajnálom őket, hogy ekkora terhet vesznek a vállukra. Minden nézőpont kérdése.
2020. júl. 14. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
Majd ha te is lakást meg autót veszel, megtudod. :-D Nekem is hitellel van lakásom, 5 év alatt meg le is törlesztettem. Viszont a költözés tényleg macerás. Hónapokig dobozokban éltem még beköltözés után munka mellett.
2020. júl. 14. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%

Kérdező nagyon látszik hogy még nem voltál ilyen helyzetben. A ház vétel nagy dolog. Mi csak felújítás előtt állunk, de azon kapom magam hogy állandóan azt nézem mindenhol hogy mit hogy alakítsak, hogy nézzen ki, milyen színű legyen, milyen konyhabútor stb. Olyan dolgok amiket nem fogok csak úgy lecserélni. Mert pl 2-3 helyiség burkolása, új konyhabútor, ház lefestése sok pénz és munka. Ha házat veszel akkor sok évig kell hitelt fizetned, jól meg kell gondolni. Stressz az is hogy megkapod-e, mikor kapod meg mert már szeretnél költözni stb.

Nem dicsekszik a kollégád, hanem izgul, ebben a pillanatban ez tölti ki a gondolatait teljesen érthetően.

2020. júl. 14. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
28%

5,6-os:

És ki nem sz.ja le? Magánügy.

Kérdező, mondd, hogy téged nem érdekel a magánélete, ha nem fogja fel, akkor csak engedd el a füled mellett. Ha bármit visszaoltogatsz, úgyis úgy fogja venni, hogy irigykedsz.

2020. júl. 14. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
63%
Mire fel oltanad be? A bank penzebol veszed a hazat, amit aztan a bank vissza is vesz, ha nem sikerul fizetni a torlesztot. En nem vernem nagy dobra, mert ugyan mashogy nem nagyon lehet hazhoz jutni (ha nem vagy sikeres es, az emberek tobbsege nem az), de ez nem egy olyan dolog amire buszkenek kene lenned.
2020. júl. 18. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
23%
Félreértitek. A kérdezőt nem a házvásárlás idegesíti, hanem az egész napos siránkozás, amiből ő nem kért, így nehéz a munkára koncentrálni.
2020. júl. 18. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!