Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Fordultak már ellened a...

Fordultak már ellened a munkatársaid és a főnököd?

Figyelt kérdés

Itt az előzmény:


https://www.gyakorikerdesek.hu/emberek__munkahely-kollegak__..


-------


Röviden tömören, elegem lett ahogyan beszélt velem és kiosztottam.



Azóta a munkán kívül senki nem szól hozzám, látni a flegmaságot és az utálatot az arcukon.



-------

Július végétől szeretném, itt hagyni.



Aki volt már ilyen helyzetben az lenne szíves leírni a történetét? Fura ez az érzés, mintha még iskolában járnék és ki lennék közösítve.



2020. júl. 12. 10:20
 1/10 anonim ***** válasza:
2020. júl. 12. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Főnöktől kaptam már olyan őszinte kritikát, amely nem esett jól, de ehhez joga van. Tapintatos volt és jogosnak vélem, hogy nem közömbös, nem ücsörög időtlen-időkig olyan problémákon, amelyen úgy véli, hogy változtatni kellene. Csak a munkámat érintő részletekről volt szó, - így az a vád sem érheti, hogy a magánéletembe próbált beleavatkozni. A "kollégák" közül sokszor kapok hideget-meleget, de kevés van közöttük, aki oda mer állni elém és higgadtan, nyíltan el meri mondani az engem érintő problémáit. Igyekszem valamilyen szinten alkalmazkodni hozzájuk, de amint észreveszem, hogy csak egyoldalú az elvárás, stratégiát váltok. Többnyire az generálja ezeket a támadásokat, hogy fényévekkel előttük járok a munkamódszerek tekintetében és bár nem zárkózom el egyiktől sem, hogy megmutassam, mi, miért jobb, nem fogadják el ezeket. Azon elvárásuknak viszont nem vagyok hajlandó megfelelni, hogy miattuk dolgozzak középkort megszégyenítő módszerekkel.
2020. júl. 12. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
80%

Főnökömtől igen, de azért volt, mert irigy volt rám. Nem rendelkezett jobb képességekkel. Bár nem akart kicsinálni, mert látta, hogy jól végzem a munkám.


Kollégákkal, akik valóban értelmesek, szociálisak, egészséges önbizalommal rendelkeztek, azokkal mindig kijöttem.


Csak az agybetegekkel nem.

2020. júl. 14. 02:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
71%
Nem érdemes sokáig maradnod. A helyzeted csak rosszabb lesz. Voltam hasonló szituációban.
2020. júl. 14. 03:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

4# tényleg igazad van, a legjobb az-az egészben nem az flegmázik velem akit kiosztottam, hanem a drágalátos hülye öccse.


Már arra se figyel ha kérdek valamit levegőnek néz.

2020. júl. 20. 20:14
 6/10 A kérdező kommentje:

Most szeptember 25 se változatnak a dolgok és két hülye kolléga nekem ált, kiosztottam őket is.


Asszem felmondok, már ebéd után se mentem vissza olyan ideges lettem.

2020. szept. 25. 18:05
 7/10 anonim ***** válasza:
Beleszolt a fönök a sminkembe is es folyamat kritizalt, mert en nem nyaltam neki nem maszirozgattam a hàtàt mint a többi kollega.(nö a fönök amugy es nöi kolegakrol van szo)
2020. szept. 27. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

Felmondtam és az lett a vége, hogy már két hete ki akart rúgni aha persze...



3-4 millió forint profitott hoztam a segítségemmel ennek a cégnek.


De jobb is így, nem szabad hanyi senkinek magát.

2020. szept. 27. 09:22
 9/10 A kérdező kommentje:

7# köszi a válaszod, eszméletlen, hogy ti masszírozátok a hátát.


Én drótkefével megmasszíroznám neki.

2020. szept. 27. 09:23
 10/10 anonim ***** válasza:
Hat en is kiakadtam rajta
2020. szept. 27. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!