Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Hogyan kozolnetek egy munkatar...

Hogyan kozolnetek egy munkatarsatokkal hogy budos a lehellete?

Figyelt kérdés
Egy kis asztalnal dolgozunk az illető holggyel közösen , de valami elkepesztoen budos a lehellete. Azt nem tudom hogy reflux vagy rossz fog okozza nála, de mar kb enni sem tudok szünetben mert teljesen elmegy az etvagyam. Ránézésre nem igenytelen, sőt csinosan öltözködik, parfümöt hasznal, rendezett látszatot kelt. Teljesen kint ülök az asztal szélén már és 15fokos idoben is kinyitom az ablakot. Nem akarom megbantani se, de valahogy csak kozolnom kellene.
2020. máj. 31. 21:15
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
39%
Hát nagyon tapintatosan hozd neki fel, hogy kellemetlen a lehelete.
2020. máj. 31. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
53%

Hááát őszintén? Így, hogy nőről van szó...férfiként nem tudnék olyan megoldást találni erre, ami után nem lenne kínos vele egy asztalnál ülni a továbbiakban. (Te is férfi vagy, kérdező?)


Máshol nem tudsz enni?

2020. máj. 31. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
74%
Kínàld sűrűn ràgóval, mentolos cukorral, mond hogy kaja után kimész fogat mosni. Csak leesik
2020. máj. 31. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Nő vagyok én is. Sajna nem esik le neki semmi
2020. máj. 31. 21:48
 5/13 anonim ***** válasza:
68%

Akkor próbálj máshova ülni.

Beszélj a főnököddel, hogy huzat/hideg/meleg/rossz világítás/szemedbe süt a nap és vakít ... vagy mit tudom én, találj ki valami szalonképes kifogást!

Ilyet egy ember nem mondhat a másiknak, akármilyen kellemetlen!

2020. máj. 31. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
65%
Sehogy nem mondhatod, de nem irigyellek!
2020. máj. 31. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
0%
Megkérdezni: "Kérsz rágót?", ha nem is kér, hagyni egyet az asztalán.
2020. máj. 31. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
52%

Reszvetem! Bevallom, nekem sosem volt ehhez kepessegem. De aranyosan, szepen, diszkreten megcsinaltuk gimiben. Oke, zavarban volt, haritott, ez egy honaljszag volt, majd nem tortent semmi.

Anyukam munkahelyen ugyanez. Szinten semmi.

Meg egy mindenhol budos noismerosomnek alkalmi szexpartnertol kezdve a babysittelt gyerekig sokan szoltak, es nekem meselte felhaborodva!

Amugy csaj lehelete fajtatol fuggoen fogak, emesztes vagy mandula is lehet. Basszus, ha meg mered tenni, buszke leszek rad!

Szeretnek valamirol beszelni, de kenyelmetlen tema... Erezni szoktam, hogy kellemetlen a lehelleted. Tudom, hogy apolt vagy, de esetleg mandula, vagy gyomor vagy fogko miatt...

Ihlet van, de elmondani??

2020. jún. 1. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Nálatok nem kell maszkot hordani? :) Akkor lobbizz hogy vezessék be
2020. jún. 1. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
54%
Némi fintorgással kísérve kínáld meg rágóval. Ha ennyiből nem esik le neki, akkor nem is érdekli.
2020. jún. 1. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!