Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Nem tudom mit dolgozzak,...

Nem tudom mit dolgozzak, tanácstalan vagyok, félek az ismeretlentől ?

Figyelt kérdés

20 éves vagyok, 2 éve érettségiztem és csak lébecolok. Munkai tapasztalatom kevés van, (szakmai gyakorlatok kereskedelemben) csomó állást nézek nap mint nap, de elrettentenek. Én sem értem miért, de a feladatok olvasásánál görcsbe rándul a gyomrom, mert bemeséltem magamnak hogy semmihez nem értek. Az angolom jó, és ennyi. Most egy ügyfélszolgálati telefonos állás van kilátásban, de ha arra kerül a sor hogy akkor elindulok a munkába, még ha most nem is, de akkor izgulni fogok. ( új emberek/kollégák, idegen környezet stb. Egyszerűen azt érzem, hogy a korom ellenére én még nem állok készen a nagybetűs életre. Elég vicces, mások már 17 évesen hezitálás nélkül dolgoznak. Szóval tisztában vagyok azzal, hogy velem van a baj, kérlek segítsetek:(

Lehet, ha elkezdeném belerázódnék, nemtudom, kiváncsi vagyok a ti véleményetekre is, esetleg azokére, akik jártak-e már hasonló cipőben.

Köszi ha elolvastad, szép napot

F

?



2020. júl. 15. 17:47
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Mást nem tudok tanácsolni, csak azt, hogy vesd bele magad. Egyébként teljes mértékben megértelek, én is nagyon félek az új helyzetektől, de valahol el kell kezdeni.
2020. júl. 15. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

Abszolút én is ilyen vagyok, félek az ismeretlentől.

Azt tanácsolnám, hogy olyan munkát végezz amit szeretnél.

Pl. Ha te csendes, vosszahúzódó vagy akkor ne legyél szóvivő. (persze ha szeretnél az is lehetsz.)

Olyan munkát válassz amiben önmagad lehetsz. És ha kiválasztasz egy munkát, elmész dolgozni, és tényleg azt érzed hogy az a munka nem te vagy, akkor nyugodtan válts munkát. Ne úgy éld le az életed hogy legbelül nem az vagy.

2020. júl. 27. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!