Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Ha introvertált vagyok, akkor...

Ha introvertált vagyok, akkor ne vállaljan el a követeléskezelési munkatárs pozíciót?

Figyelt kérdés

#Követéskezelési munkatárs
ápr. 29. 20:00
 1/3 anonim ***** válasza:
37%
Hát meredek lenne: ott menni kell, ki kell nyitni a szánkat, erélyesnek lenni, nem félni a szájkaratétól, stb., tehát én mást választanék, mint valódi introvertált személy.
ápr. 29. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
87%
Introvertált vagyok, de nem okoznak problémát a hasonló helyzetek. Nagyon szívesen vagyok erélyes bárkivel, csak a szabadidőmet szeretem jobban csendes nyugiban tölteni, nem zsibongani valami társas összejövetelen.
ápr. 29. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
86%

Lehet csak leveleket kell írogatnod hogy ha 8 nap mupva nem utal megindítjátok az eljárást ellene, ezzel párhuzamban behajtó cégeknek átadni a tartozást leszerződni meg ilyenek.

Behajtó munkahelyek nem arról híresek hogy neked kéne az ügyféllel vitatkozni, hanem csak leveleznek ügyvédekkel jogászokkal az ügyféllel feljelentéseket indítanak kamatokat számolnak meg ilyenek.


Nem olvastad el a hirdetésben a feladatokat?

ápr. 30. 05:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!