Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Egyszer a bezártság, máskor a...

Egyszer a bezártság, máskor a folyamatos ingázás zavar. Ez miért van?

Figyelt kérdés

Amikor sulis voltam mindig futár akartam lenni, de nem mentem el suli mellett pizza futárnak, nem mertem.


Végeztem a sulival, találtam egy futár melót, ki is ábrándultam belőle, folyton idegen környéke menni, zavart, hogy pénzzel kell bánni, ha valamit elcseszek végem. Nem is mentem próbanap után.


Aztán elmentem raktárosnak, ott meg az volt a bakom, hogy nem mozdultam ki, esőbe is mérlegelni meg a sárban kellett fetrengeni , mert beérkezett lemezt meg kellett számolni valahogy, másképp nem lehet átvenni mert ahhoz drága.


Próbaidő alatt kitettek -lassú voltam- Aztán lettem építő iparba segédmunkás-sofőr , ott meg műszaki hibás autóval kellett járkálnom túlsúllyal, 1 napot bírtam.

Félre ne érts, nem nyivákolni akarok, hanem megerteni magam, miért nem jó egyik helyzet sem?

Mondjuk tanár szerettem volna lenni, de rossz érettségit csináltam és kevés pontom lett.



2020. júl. 17. 09:06
 1/2 anonim ***** válasza:
Nem 1-2 nap alatt kell felmérni, hogy jó lesz-e neked a meló. Adj pár hónapot magadnak és adj bele mindent. Azt ne várd, hogy egy munka csupa móka és kacagás.
2020. júl. 17. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Tul hamar feladod, bár én nem akartam a virus alatt rákényszerültem a futarkodasra, ezt tudta ajánlani a munkahelyem, hogy addig se legyek elküldve.

Első nap (kis város) hiaba voltam helyi nehezen talaltam meg a címeket nagyon lassú voltam. Aztán naptól napra ahogy kezdtem kiismerni magam már minden gördülékeny ment. Ez a penz kezelésre is igaz, ahogy telik az idő hozzászoksz és igaz, hogy mindenki hibázik, de egyre kevesebb lesz abból is.

Ugyanez igaz a 3. Munkahelyedre, 1 nap szerintem ezek nem eldönthető dolgok. Minden munkahelyen lesz ez melett ami nem tetszik, ezért nem bulinak vagy hobbinak hívják hanem munkának. Nem kell minden utolsót sz*rt elvallani, de ezek nagyon kis problémának tűnnek, főleg 1 nap után.

2020. júl. 17. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!