Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Munkahelyen folyamatosan...

Munkahelyen folyamatosan támadnak, mit tegyek?

Figyelt kérdés

Sokszor nagyon keményen kiállok magamért, ám látom, hogy azok a személyek bosszút forralnak, nem nyugodnak bele, egész egyszerűen el akarnak nyomni, mert gondolom olyan a pofám mint akit el lehet és kell nyomni. És egy ilyen ember bármit tehet, úgyis összefognak ellene, ha kell szétverik, kirúgatják vagy le is ölik, mert nem tudja hol a helye.


Az én véleményem, hogy inkább meghalok de akkor sem engedem hogy alárendelt legyek, vagy csicskáztassanak. De nem akarják ezt nekem megengedni, így elég veszélyes szituációkba sodornak mert egyre nagyobb már a lincshangulat.


2020. júl. 7. 17:43
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
43%
Magyarország..
2020. júl. 7. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim válasza:
63%
Szerintem azonnal mondjál fel. Hidd el, találsz majd olyan helyet, ahol majd megbecsülnek
2020. júl. 7. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
26%
Saját válladon felül keresd a problémát...🤣
2020. júl. 7. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 A kérdező kommentje:

2


Hú, eddigi tapasztalataim szerint nem úgy tűnik. Ezért lehet maradnom kell, hiszen mindenhol ugyanaz lesz valószínű. Igazából már suliban is így bántak velem, munkahelyeken meg folytatódott ugyanaz. Az emberek azt, hiszik, hogy akinek olyan a pofája azt jogukban áll csicskáztatni.

2020. júl. 7. 18:51
 5/26 A kérdező kommentje:

3


Azt miből szűrted le, megkérdezhetem?

2020. júl. 7. 18:53
 6/26 anonim ***** válasza:
51%
5: elolvastam amit írtál! 😂😂😂
2020. júl. 7. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
51%
A munkahely egy közösség - attól elvonatkoztatva is, hogy jó vagy rossz-e ez a közösség. Az egészséges munkakapcsolatok a kölcsönösség elvén működnek, - ahol csak egy kicsi torzulás is az egyoldalúságból eredendően fellép, ott azonnal jönnek a problémák. Javaslom, tarts egy kis önvizsgálatot, - vajon nem azzal van-e a gond, hogy nagyon sarkosan ítéled meg az általad csak "csicskáztatásként" említett jelenségeket. A munkahelyek úgy működnek, hogy vannak az irányítók és vannak az irányítottak. Vannak olyan körülmények, amelyek nem a csicskáztatást képviselik, egyszerűen csak a munkahely értékteremtő tevékenységét hivatottak irányítani. Javaslom, tanulj meg különbséget tenni a szükségtelen ugráltatás és az irányítási mechanizmusok között!
2020. júl. 7. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 A kérdező kommentje:

7


Azért felettesek nem egyszer átlépték a jóérzés határát. Gyakran összeszámoltam egy nap hányszor szakítottak félbe. Olyan napok voltak amikor úgy 50-60-szor. Agybajt lehet kapni, mert fókuszálnod kellene a munkára, ha hibázol elővesznek, és nem fogják vissza magukat, nyugodtan félbe szakítanak, és ha nem értem meg amit mondanak még fel is kapjál a vizet. Egyszerűen olyan gyorsan nem lehet egyik dologról a másikra átállítani a figyelmet. 60-szor baszki...mi ez ha nem csicskáztatás. Hatalmukkal való visszaélés. Rühellem az ilyeneket, emberileg, szakmailag, mindenképp. Emberileg, mert jóérzésű és empatikus ember tudja, hogy a másiknak hogy megkeseríti az életét, szakmailag, mert nem tudja mennyire a teljesítmény róvására megy ha feleslegesen stresszelik az embert. Utálom az ilyen pszichopatákat, sajnos a vezető pozíciókban levők többsége ilyen.

2020. júl. 7. 20:07
 9/26 Micimacko67 ***** válasza:
34%

Kérd3ző rólad ez a régi vicc jutott sz eszembe...


"Figyelem, az autópályán egy őrült sofőr szemben megy a forgalommal!

– EGY? Hát mindenki szembe jön velem!!!"

2020. júl. 7. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 A kérdező kommentje:

9


Haha...ez jó :)

2020. júl. 7. 20:22
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!