Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Állásinterjún "gáz" megjegyezn...

Állásinterjún "gáz" megjegyezni, hogy "elnézést, kicsit izgulok"?

Figyelt kérdés

Nyilvánvalóan a legtöbben izgulunk állásinterjún, ezt a másik fél is tudja gondolom, de állítólag oldja a feszültséget az, ha ezt nyíltan ki is mondjuk. Viszont ezt nem veszik rossz néven az interjúztatók?


A normális válaszokat köszönöm előre is!



2020. júl. 19. 16:18
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
71%
Ha főnöki pozícióra jelentkeztél, akkor igen.
2020. júl. 19. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
93%

Ha már úgyis látszik rajtad, hogy izgulsz, kár is tagadni. Természetes dolog ebben a helyzetben.

Nekem természetes és őszinte emberi megnyilvánulásnak jönne le.

2020. júl. 19. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
97%
Szerintem is a pozíciótól függ, valamikor jól is elsülhet, mert ebből látják, hogy tényleg szeretnéd az állást. Viszont én még így sem mondanám ki, kár lenne felhívni erre a figyelmet, lehet észre se veszik. Ha meg észrevették, akkor meg szintén úgyis mindegy.
2020. júl. 19. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
57%
Ha izgulsz azt látják, mindenki izgul. Nekem unszimpatikus ha valaki ennyire kiadja magát és mentegetőzik, én biztos nem mondanám ki.
2020. júl. 19. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
40%
De minek jegyeznéd meg? Ez teljesen értelmetlen. Az állásinterjú nem a szánalomkeltésről szól. Ha hibát vétsz, és rájössz, mondd, hogy elnézést. A többit nyeld már le. Légy már valaki, ne csak egy kipróbált rágógumi...
2020. júl. 19. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
95%

Minek?

Úgyis tudják. Beszélj az állásról.

2020. júl. 19. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

2-3-4. Köszönöm a meglátásaitokat!


1. és 5.


Miért is lenne ez szánalomkeltés, már ne is haragudj? És milyen belső frusztrációt adtál ki magadból, hogy szükségét érezted ilyen lekezelően írni? Egy általános kérdést tettem fel, nem konkretizáltam, de jellemző, hogy itt a kötekedés az első.


Már az első válasznál: "ha főnöki pozícióba jelentkezel..."

Igen, veregessem meg a vállad, biztosan izgul az, aki már ott tart, hogy főnöki pozícióba jelentkezik...

Nem, kérem alássan, pályakezdő volnék, ami szerintem a kérdés alapján teljesen nyilvánvaló.


Egyébként ha valaki nem segítő szándékkal ír, csak okoskodni szeretne, azt megkérdem, fogja vissza magát most az egyszer, és inkább ne írjon.

2020. júl. 19. 17:25
 8/12 anonim ***** válasza:
71%

De hát te okoskodtál, itt la:

" belső frusztrációt adtál ki magadból"

Semmilyent. hanem te milyen ostobaságot képzelsz rólam? :D

De a lényeg, ugye: "Miért is lenne ez szánalomkeltés". Miért nem az, mikor közlöd, hogy izgulsz? Az mire jó a szánalomkeltésen kívül? Mert arra nagyon jó.

2020. júl. 19. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem szánalmas, ha nagyon ideges valaki megjegyezheti azért, hogy a másik fél tudja, hogy az aktuális viselkedése annak tudható be, nyugodt körülmények között másképp viselkedne. Egy interjú kb olyan nekem, mint egy vizsga. Azokon is mindig izgultam, de nem mondtam, mivel úgy éreztem, hogy ez csak rám tartozik, nem mentegetem magam, a másik gondoljon azt, amit akar. Egyetlen egyszer voltam olyan szituácóban, hogy én is csak tettem ezzel kapcsolatban egy megjegyzést, de a vizsgáztató válasza az volt, hogy engem ez nem érdekel. Szóval szerintem általában nem érdekli a másikat, hogy izgulsz-e vagy mondod-e, hogy izgulsz, az a lényeg, hogy teljesítesz. Viszont nem kell izgulni, ha nem megy az az interjú, akkor majd megy a következő és nem az izguláson fog múlni. :)
2020. júl. 19. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
73%
Csicskának fognak tartani már bocs, erőt mutass és határozottságot!
2020. júl. 23. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!