Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Hogy kell béremelést kérni ha...

Hogy kell béremelést kérni ha meg sem hallgatnak előre kijelentik hogy itt nincs és nem is lesz emelés?

Figyelt kérdés

Kismillió stratégia van a béremelés kérésre. Ezek arra épülnek érveljek miért is lenne érdemes a cégnek nekem emelést adni (és igen, még az is egy érv hogy vagy emel vagy elmegyek)

De mi van akkor ha még le se hajlandóak ülni velem (és senkivel se) tárgyalni erről? Ha előre kijelentik hogy itt nincs és nem is lesz emelés senkinek?

Akkor itt marad stratégia ami életképes?

Vagy csak az marad hogy kalap kabát?


2020. júl. 19. 16:58
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Keresni kell egy mási munkaheylet, ahol alapból megadják a magasabb bért.
2020. júl. 19. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

ez a kérdés megkerülése és nem megválaszolása.

én ITT akarok emelést. mert közel van, és nem érné meg máshova menni többért ha a többletet elbenzinezem + az időről nem is beszéltem

2020. júl. 19. 17:13
 3/9 anonim ***** válasza:
Magad mellé kell állítani mindenkit és sztrájkolni.
2020. júl. 19. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

ühüm. és valami nem mesekönyvbe illő megoldás?


majd egybites marika leáll sztrájkolni az én érdekemben? Még a sajátjában se merne. (miért nem? Mert kirúgnák azért nem!)

2020. júl. 19. 17:17
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha ez az egyetlen elfogadható munkahely ott, akkor nem kell emelni, mert jól számoltak.
2020. júl. 19. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

" mert jól számoltak."


szerintem is oka van hogy a cég nem emel sőt még beszélni se hajlandó róla. tudja az , hogy az itteniek úgyse mennek sehova.


Aztán néha téved, de az meg belefér. Néha azért csak elmegy ez az, na de 1-2 ember... az belefér. 90% marad.

2020. júl. 19. 17:51
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
A kamukérdések gyártására milyen béremelést akarsz?
2020. júl. 19. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Mondd azt hogy ezentul napi 6 ban leszel 8 helyett ugyanennyiert. Ez effektive béremelés.
2020. júl. 19. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

Nem adnak és pont. Ezen nincs mit stratégiázni.

Fel kell mondani és kész.


De úgyse fogsz, mert ez az ezredik troll kérdésed

2020. júl. 19. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!