Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Mennyi az átlagos szokásos...

Mennyi az átlagos szokásos béremelés manapság? Van aki szerint már az átlag feletti ha egyálatlán van emelés

Figyelt kérdés

Mi az a százalékos emelés ami teljesen szokványosnak szolidnak átlagosnak mondható manapság a munkahelyeken? 3-4%? 8-10%? Több?


Uis a professionon hvg-n olvastam hogy noha a csapból is a bérrobbanás jobban teljesít stb szól ... addig az átlag helyen örülhetnek az emberek ha egyáltalán az inflációkövető 3-4%-ot megkapják, vagy még azt se. Nem még 10%-ot.


Most akkor mi az igaz?

Ha a saját és a környezetem eredményei vesszük alapul (Bp) akkor szomorú a kép mert senki nem kapott egy büdös buznyákot se emelésnek.


2020. febr. 13. 08:05
 1/10 anonim ***** válasza:
Ha nem kapsz emelést, keress másik munkát és légy ügyesebb a bértárgyaláson. Ha a képzettséged/tapasztalatod nem elegendő ahhoz, hogy új munkát találj, képezd magad, majd keress másik munkát és légy ügyesebb a bértárgyaláson. Problem solved.
2020. febr. 13. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
3-4%
2020. febr. 13. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
#balázska
2020. febr. 13. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Ha az inflációkövetőt megadják tedd össze a két kezed. Sok helyen még az sincs.
2020. febr. 13. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
5-7% korul mondhato atlagosnak. De ez munkakor, munkaviszony idotartam es munkaltato fuggo, van ahol semmit nem emelnek, van ahol 10-20%-ot.
2020. febr. 13. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Hát én azon a helyen vagyok ahol évek óta semmi
2020. febr. 13. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Legyél kulcsember a cégnél és a kilépéseddel zsarold meg őket :D Nekem ez most 40%-os emelést hozott.
2020. febr. 13. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Persze. Én meg el is hiszem.


mellesleg láttam én már kulcsember seggét nyalni hogy el ne menjen, aztán a cég gondolt egyet és vett a piacról egy ászt, a "kulcsember" meg repült a francba. Mert az ászhoz képest ő csak egy szar volt. Tegnap még kulcs ma meg semmi.

Cumi.

2020. febr. 13. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Aki 40%-al a piaci ber alatt van foglalkoztatva, soha nem volt kulcsember. Talan meg mindig a piaci atlag alatt keres, vagy picit felette.
2020. febr. 14. 06:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Kulcsember aki tegnap még 40%kal kevesebbet kapok. Naná. Az nem kulcsember hanem egy ostoba balek, akit eddig (eddig is-...) hülyére vettek.
2020. febr. 14. 08:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!