Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Mit lehet tenni, ha a fonok...

Mit lehet tenni, ha a fonok terrorizal?

Figyelt kérdés
Nem irtam ala egy papirt amin elismerem, hogy hibaztam. Mas se irta ala, meg is engem specizett ki, mert hagyom (?). Olyanokat csinal, hogy az amugy ket emberes munkat egyedul en csinalom meg. Mindenert kotekszik es mindenben akadalyoz. Ott tart tovabb. Mit lehet tenni? Foleg a jogi resze erdekel, mert inkabb a felettedehez fordulnek, nem pedig felmondanek. Koszi!
2020. júl. 21. 22:17
 1/6 anonim ***** válasza:

Tanulmányozd alaposan a munka törvénykönyvét!

Aztán ahol szabálytalanságon éred, ott bemártod a munkaügyi bíróságon.

De egyébként jogi indok nélkül is felkeresheted a felettest.

2020. júl. 21. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nekem csak egyet árulj el:Ha tudomásod volt róla, hogy ilyeneket tesz más emberekkel, akkor miért hitted azt, hogy pont te leszel a kivétel akivel nem fogja ugyan azt előadni mint a többi emberével, amikor nem akar annyit fizetni amennyi járna?
2020. júl. 21. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
58%
Úgy szájba kell verni az ilyen mocskos férget, hogy a fogait lenyelje.
2020. júl. 21. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Mi lenne, ha mondjuk kiállnál magadért?

Ha kétemberes melót ad neked, akkor mondd neki, hogy két ember kell hozzá. Ha nem fogadja el, akkor csináld fele olyan lassan, mint ahogy két ember csinálná.

Ha ott akar tartani, akkor mondd, hogy neked mennyi a munkaidőd, ami lejárt és egyszerűen menj haza.

A feletteséhez meg így is mehetsz ám.

2020. júl. 22. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
3: Már megint egy fotelhuszár. És ha kirúgják és feljelentik miatta?
2020. júl. 22. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Mutass dominanciát! Mellette keres másik munkahelyet, f*szom se szenvedne olyan helyen ahol g*eci a főnök!
2020. júl. 23. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!