Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Jogszabályba ütközik ha egy...

Jogszabályba ütközik ha egy cégvezető kitálalja a sajtónak, hogy pénzt ajánlottak neki, ha aláírja a „közös megegyezést“? de nem fogadta el, így kirúgták-ez törvényt sért?

Figyelt kérdés

Hatalmas médiacég operatív vezetője (vagyis nem tulaja!) akit a politikai széljárás miatt meneszteni akarnak. De kirúgni nem akarják mert ennek rossz lenne a visszhangja. Hát pénzt ajánlanak neki (nem is keveset ) ha „közös megegyezéssel“ távozik.

De nem jön be a mutyi mert a pénzt visszadobja és az egész sztorit kitálalja a sajtónak.

(azóta ki is rúgták de nem emiatt amúgy is kivágták volna...)

Ez a kitálalás sért bármi törvényt?


2020. júl. 22. 18:21
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem sért, titoktartási szerződést is aláírattak vele, gondolom elolvasta, hogy miről nem beszélhet. Különben miért nem lehet kiírni, hogy az Indexes Dull Szabolcsról van szó?
2020. júl. 22. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Jól tette, hogy kinyitotta a száját.
2020. júl. 22. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

"Különben miért nem lehet kiírni, hogy az Indexes Dull Szabolcsról van szó?"


mert nem róla van szó. Ő csak a második a sorban...

2020. júl. 22. 18:46
 4/6 A kérdező kommentje:
ja és én simán elfogadtam volna a lóvét. ha már így is úgy is mennem kell, legalább tele zsebbel menjek.
2020. júl. 22. 18:47
 5/6 anonim ***** válasza:
Ő meg nem megvehető-veled ellentétben.
2020. júl. 22. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Balu, szóval te megvásárolható vagy?
2020. júl. 22. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!