Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Hogy lehet nemzetközibe...

Hogy lehet nemzetközibe kamionozni nyaranta egyetem mellett?

Figyelt kérdés

Elég,ha leteszem a C+E jogsit és jelentkezek egy céghez ?

Fognak alkalmazni,ha tudják majd,hogy csak 3 hónapot vagyok?



2020. júl. 26. 18:59
 1/7 anonim ***** válasza:
50%
nem
2020. júl. 26. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Biztos hogy nem fognak alkalmazni. Ez maximum akkor működne ha lenne 1-2 év tapasztalatod és csak odaadnák a kulcsot, te meg mennél és termelnéd a pénzt, de ez is csak nagy cégnél, ahol sok az álló autó. De jelenleg a wabinál (Nexways Cargo) pl kezdőt nem is vesznek fel (hirdetésben 1 év tapasztalatot kérnek). De ha fel is vesznek, 1 évet alá kell írni a betanításért, ha pedig lelépsz 1 éven belül, 300 ezret ki kell fizetned. Egyébként CE jogsi, áruszállító GKI és PÁV 3 kell ahhoz hogy kamionsofőrként dolgozhass.
2020. júl. 26. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
72%
Másrészt először valószínű, hogy csak belföldi utakra küldenének a kamionnal, hiszen nemcsak a jármű nagy érték, de a benne levő rakományért is a cég felel. Először téged is meg akarnak ismerni, nem hiszem hogy rögtön külföldi útra küldenek.
2020. júl. 26. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
31%
De igen, rögtön külföldi útra küldenek. Az ilyen "nem hiszem" válaszok semmit nem érnek itt, azt ugye vágod?
2020. júl. 26. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
41%
Lehet lepontozni nyugodtan. Március végén kezdtem a wabinál. 5 nap oktatás, másfél hét betanuló járat (általában 2-3 hét szokott lenni, azt mondják), utána indultam egyedül. Első fuvar Németország, onnan Anglia. Én nem "azt hiszem" meg "nem hiszem" alapon írom amit írok.
2020. júl. 26. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Páv+gki is kell a jogsin kívül. Ha meg kell az ember ugyis felvesznek. Tavasszal a reklámszünet alatt a cégem leállt, úgyhogy én is voltam több kisebb cégnél úgy, hogy előre közöltem, hogy csak pár hétig leszek.
2020. júl. 27. 05:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
nekem a wabinál 0 nap oktatás volt, letettem a jogsit egyből irány nemzetközi 4 kézben 2 hétig, utána ereggy a saját utadra :D Meg lehet csinálni hogy 1-2 hónapra mész csak, de akkor ezt nem kell hangoztatni mert ált mindenhova hosszútávra keresnek, és szerződést iratnak alá veled általában 1 évre, ha előbb elmész jön a kötbér. Nem beszélve arról hogy a 2 hónap tapasztalat még mindig nem sok, és cégen belül elég gyorsan híred megy hogy kókler vagy, talán még a többi céghez is eljut a hír, és akkor végképp nem vesznek fel sehova... max akkor működne ez ha előre tisztázod ezt valami kisebb céggel akik csak beugrósokat keresnek, vannak ilyenek, de oda ált tapasztaltakat keresnek csak.
2020. júl. 31. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!