Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Az a vágyam,hogy kamionos...

Az a vágyam,hogy kamionos legyek,de a szüleim ellenzik?

Figyelt kérdés

Mindenáron egyetemre akarnak küldeni,ahova fel is vettek,de nekem az a vàgyam,hogy kamionos legyek.


Szerintetek mit csináljak? Fejezzem be az egyetemet és utána menjek el kamionozni? Vagy hagyjam ott az egyetemet és menjek kamionozni? :(



2020. júl. 27. 13:46
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
100%
Hát, ha van hozzá képességed, én megcsinálnám azt az egyetemet a helyedben. Aztán igen, elmennék kamionozni. Vagy csinálnék az egyetem elején két passzív félévet, és azalatt kipróbálnám ezt a kamionos dolgot. Mert lehet, hogy rájövök, hogy mégse ez az életem útja, és így tudom a legjobban fenntartani a visszakozási lehetőséget, ha meggondolnám magam.
2020. júl. 27. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
100%

Csináld meg az egyetemet. Sose tudhatod, hogy mire lesz jó. Lehet, hogy a kamionozásból egy év alatt eleged lesz. Most inkább folytasd a tanulást. Ha abbahagyod, utána már nehezebb visszarázódni. Közben csinálhatod a vezetés vizsgákat.

Egyetem után szerencsét próbálsz, aztán meglátod, hogyan alakul.

2020. júl. 27. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
80%
Írd be ide a keresőbe, hogy kamionos, és mindet olvasd el.Sok negatívummal is fogsz találkozni ezzel a pályával kapcsolatosan.
2020. júl. 27. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
100%
Én buszvezető akarok lenni, nekem ez a nagy álmom, de az én szüleim is nyaggattak az egyetemmel. Most kezdem majd a második évemet, szerintem jó döntés volt, elvégre max lesz egy diplomám amit nem használok, de mindig ott lesz B tervnek. Ha befejeztem az egyetemet meg megyek buszozni, addig is én elkezdtem csinálni a C-s jogsit. Szerintem menj el te is, 3 év kb semmi az egész életedet nézve, meg ha jól tudom kamiont 20 éves korig nem lehet külföldön vezetni aúgy sem. És az első két kommentelőnek is igaza van, lehet, hogy rájössz, hogy mégsem a kamionozást szeretnéd és akkor tudsz mást csinálni, de a tanulást újrakezdeni n év kihagyás után eléggé nehéz lehet. Hajrá minden esetre! :))
2020. júl. 27. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
0%
De miért akar valaki buszvezető lenni?
2020. júl. 27. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
0%
Kisgyerekkori vágy.
2020. júl. 27. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
34%

Jó dolog buszt vezetni nyilván, de úgy, hogy nincs mögöttem senki (max a barátaim) és akkor hagyom abba ha akarom. Én speciel 3 óra vezetés után biztos, h tartanék legalább 2 óra szünetet, de aznap már lehet h nem is lenne kedvem buszt vezetni.


De ugye akik ebből élnek azok nem ezt csinálják. A világ legjobb autóját, a legfszább helyen sem vezetném pár óránál tovább. És ez a normális. Szvsz nincs buszos a világon aki szívesen vezet pár óránál többet. Ezek nem buszvezetők hanem Junkie-k Minden jóból meg árt a sok.

2020. júl. 27. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
76%
Én speciel imádok egész nap vezetni, bár még egyenlőre csak személygépkocsit tudok. Nemtudom miért van ez, de én élvezem, szeretem a motor hangját, szeretek a körülöttem levő közlekedésre figyelni, és szeretnék a részese lenni egy közlekedési hálózatnak, engem ez vonz. Megértem persze ha valakit nem, de én meg pl azt nem értem, hogy hogy képes valaki egész nap egy irodában ülni, vagy egész nap egy laborban dolgozni.
2020. júl. 27. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
Minden vágyam, hogy sofőr melóm legyen, de jogsim sem lehet. Pedig gyerekkori álmom. Ilyen az élet. Az én helyzetemmel már nagyon régen nem lehet elkezdeni (pedig fiatal vagyok), szóval ez igen, veszett fejsze nyele, de a te helyzeted abszolút nem. Egy idő után már nem szólhatnak bele az életedbe, kamion jogsit meg amúgy sem 17-18 évesen csinálnak az emberek, szóval nem kell aggódnod. Maximum elkezdését valamilyen egyetemi képzést, és közben elkezded a jogsikat is.
2020. júl. 28. 06:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:

Szerintem csináld meg az egyetemet. Nekem lett egy diplomám ugyan el is kezdtem benne dolgozni de a munkában vannak olyan dolgok amikkel egyszerűen nem tudok azonosulni. A szakot szerettem és hasznos is de a pálya valamiért nem passzolt hozzám.


Most egy másik szakot végzek levelezőn. Ezzel csak azt akarom mondani hogy tanulni sosem kár és a mai világban ahogy a fentiek is írtak jobb ha több lábon áll az ember..

2020. júl. 28. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!