Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Milyen a nemzetközi kamionos...

Milyen a nemzetközi kamionos élete?

Figyelt kérdés
Előnyei, hátrányai?
2020. márc. 5. 15:01
 1/9 anonim ***** válasza:

szerintem elég fárasztó, monoton, megterhelő lehet. És nem is lát sokat közben a világból, az autópályák mindenhol egyformák.


Ha nagyon szeretsz vezetni, esetleg neked való.

2020. márc. 5. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 October15 ***** válasza:
100%
Itt nézz szét ha esetleg még nem ismernéd: https://www.youtube.com/user/st22lacika
2020. márc. 5. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Én is st22lacikát akartam javasolni.
2020. márc. 5. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
St22lacika lett volna az én javaslatom is, nagyon tetszenek a videói úgy is hogy semmi közöm a kamionokhoz, fuvarozáshoz. Jó mert bemutatja a nyergest, a forgózsámolyost, az állatszállítást, autószállítást, keleteurópát néhány videóban, de főleg nyugatot és angliát, őszintén beszél a kamionozás veszélyeiről és bemutatja a szépségét is és egyre csak fejlődik. Már egy ideje drónfelvételekkel is színesebbé teszi a videóit
2020. márc. 5. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Szerintem ahhoz hogy valaki egyfolytában a sztrádákat járja, kell egy beállítottság. Hátránya hogy nagyon magányos lesz az ember, előnye a szabadság, meg hogy állandóan mozgásban vagy. Van aki nem bírja az ülő, szellemi munkát, vagy az embereket, vagy csak "kalandor", annak jó lehet ez a munka
2020. márc. 5. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
én a magányt pozitív kategóriába sorolnál, a "8 órás" munkában ha nem mondok fel azonnali hatállyal pár napon belül tuti legyilkoltam volna minden kollégát... nem mellesleg szerinted ez nem szellemi munka? Menjél 1-2 órát országúton egy ilyennel, meglátod hogy utána csak azt veszed észre hogy qrva fáradt vagy pedig "csak vezettél" :D
2020. márc. 7. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Előnye: kapsz fizut.


Hátrànyai:

Monoton, ahogy megírták igazàn vilàgot nem látsz, vacak körülmények, ki vagy téve az időjárástól kezdve mindennek, felelősség olykor nagyon nagy (annyiból vállalkozz te is),

egészségednek nem jó, főleg gerincnek.

+ Mész karanténba, mint családunk barátja, aki kamionos.


Legalább pihenteti a gerincét, ami KO.


Jah és gondolj bele: szép, jó pasit még nem láttam kamiont vezetni 🤣

Vajon miért?


Az az életvitel leamortizáló.


Ez a faszi ismink jól nézett ki, amíg mást dolgozott.

Mára ocsmány lett.


A felesége is csak tartja baleknak, aki küldi haza a kesst... amikor távol van.


Másik ismim szomszédjában egy kamionos faszi lakik.

A nőcikéje 40éve nem dolgozik, küldi haza a kesst neki, ez a nő pedig felcsípte ismim párját, aki nem is titkolja mi van....


Haza jött a kamionos faszi annak meg bemesélték, hogy csak haverok...holott dugják egymást...

A picsu 2 pasit húzza be pénzzel, f∆sszal.


No szóval nem olyan jó a kamionos élet .


Palimadár vagy a munkáltatóktól kezdve a "családig".


Ezerszer jobb munkák vannak, ahol világot lehet látni, élvezni s nem magányosan, hátba szúrva.

2020. márc. 17. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Hát igen, a négykezes munkákegalabb nem olyan magányosak. De aki szeret egyedül lenni..
2020. márc. 17. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Én szeretek egyedül lenni.
2020. márc. 18. 04:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!