Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Más is van így ezzel,h a home...

Más is van így ezzel,h a home office miatt már annyira nincs motivációja a munkához, h csak a megúszáson gondolkozik és kb. egész nap sorozatokat néz/videójátékkal játszik?

Figyelt kérdés
Mivel technikailag megoldható, így a cégünk a mi osztályunkon a vírus utánra is örök home office-t vezetett be. Nekem nagyon hiányzik a közösségi tér, ahova nap mint nap bejártam. Szerettem a melót ,nem volt gond a motivációmmal,mert a többiekkel motiváltuk egymást ,ha nem is így direktbe, de önmagában az pozitív hatással volt rám,h ott vagyunk egymás mellett, poénkodunk, dumálunk stb, így a munka is élvezhető volt. Amióta meg otthon gubbasztok teljesen elment a motivációm az egésztől, így h nincs meg a személyes kontakt a munkatársakkal sokkal kevésbé érdekel az egész, csak a megúszáson jár az eszem, egész nap sorozatokat nézek, vagy játszom valamivel. Biztos van akinek bejön ez, de nekem nagyon nem való ez a home office, azt már látom.
2020. júl. 28. 09:08
1 2 3 4
 1/34 anonim ***** válasza:
27%

Zavar, hogy nem tudsz elkésni s mindenképpen lehet produkálni a munkát, mi? :DDDD

Ha olyan jó társaság lennétek, akkor találkoznátok is...

Munkatársak is hiányolnak téged vajon...

2020. júl. 28. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/34 anonim ***** válasza:
100%
Örülnék a home officenak, de nekem nem engedélyezték, csak 1-1 napot elvétve. Az iroda nagyon zajos, így meg nehéz koncentrálni az elmélyülést, gondolkodást igénylő feladatokra. Otthon ezekkel jobban haladok.
2020. júl. 28. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/34 anonim ***** válasza:
51%
Nem a motivációval van gond nálad, hanem az önfegyelemmel, önuralommal és kitartással.
2020. júl. 28. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/34 A kérdező kommentje:

Hát ez személyiségfüggő, én szeretem és igénylem, h társaságban legyek nap közben, de itt nem az a lénye,h ilyen hű de nagy barátok legyünk, csak simán jó, h van kihez szólni vagy poénkodni a meló közben, gyorsabban telik az idő. De ezek sima munkatársi kapcsolatok, melón kívül max 1-2 emberrel tartom a kapcsolatot.

Munka után én már inkább a barátaimmal találkozom.

2020. júl. 28. 09:28
 5/34 anonim ***** válasza:
98%
Én megértelek. Én csak néha járok be, de felüdülés normálisan felöltözni, sminkelni, emberek közt lenni. Ha ennyire nem vagy motivált, el kéne gondolkodnod a munkahely váltáson.
2020. júl. 28. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/34 anonim ***** válasza:
82%
Nem tudom, milyen munkád van. Én is szívesen beszélgetek a kollégákkal, de amikor olyan feladatom van, amire oda kell figyelni, ki kell találni valamit, nem robot meló, akkor nagyon zavar a piaci nyüzsgés, röhögcsélés, hangoskodás, és hogy a saját hangomat sem hallom. Ezen nem segít, ha felteszem a fülest, mert nem zár ki elég zajt. Engem ez kifejezetten hátráltat a munkában. Amikor együtt dolgozunk valamin, akkor jó bent, mert egyeztetünk, együtt megnézünk valamit, stb. Informatikában dolgozom, nem papírmunka. A főnökeink mégis igénylik a személyes jelenlétet valamiért.
2020. júl. 28. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/34 A kérdező kommentje:

Már tervezem a váltást, de most megint riogatják az embereket a 'második hullámmal', úgyhogy előbb azt megvárom amíg lecseng ez a vírusőrület.


Hívhatjuk önfegyelemhiánynak is, de itt inkább arról van szó, hogy nekem ilyen a személyiségem, h egyedül nem vagyok motivált, nekem kell a társaság,akikkel elszórakozunk közben, úgy a melóban is jobban teljesítek.

Meg szerintem hosszútávon nem egészséges,h a munkatér és az otthoni tér eggyé válik.

2020. júl. 28. 09:36
 8/34 anonim ***** válasza:
37%
A munkateret és az otthoni teret az első pillanattól kezdve külön kell választani, enélkül nem is tud hatékonyan működni semmi.
2020. júl. 28. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/34 anonim ***** válasza:
45%
Én inkább nagyjából mostanra szoktam meg és kezdek jobban teljesíteni, teljesíteni, mint mikor be kellett járni.
2020. júl. 28. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/34 A kérdező kommentje:

Szerintem hosszútávon ha ezt vezetik be a cégek az leginkább csak elhidegíti, depresszívvé , motiválatlanná teszi majd az embereket, még ha rövidtávon adott esetben előnyei is lehetnek bizonyos embereknél.

Ezért lenne jobb, ha választható lenne,h aki otthon akar, az otthon, aki irodában az irodában. Csak hát a cégeknek fontosabb a spórolás mint a munkavállalók mentális egészsége.

2020. júl. 28. 09:45
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!