Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Videójáték témában szeretnék...

Videójáték témában szeretnék elhelyezkedni illetve később ebből vállalkozást indítani (PC de leginkább PS4, X Box One játékok majd később gépek eladása) hogyan működik ez az egész?

Figyelt kérdés

Első lépésként arra gondoltam mivel egyből saját bolttal logikusan nem indulhatok el anyagi helyzet miatt így egy pár százezer forintos "kezdőtőke" gyanánt egy webshoppban/weboldal elkészítését gondoltam mint kiindulási pont és első körben ott árulni megrendelésre mint ahogy a nagyobb boltoknak is van külön webshopjuk(pl Konzolvilágét láttam mert nagyigazán csak onnan rendelek)

Aki jártás ebben a webshop dologban attól szeretnék egy kis segítséget hogyan is működik ennek elkészítése üzemeltetése

Mert olyat is hallottam hogy önmagában a saját webshopodra meghirdetett játék lehet akár illegális is

értem ezt úgy hogy pl megrendelek egy EA vagy egy Ubisoft terméket amit a webshopomban hirdetek

illetve egy webshop/weboldal elindítása mennyi költségből jöhet létre?


2016. okt. 25. 15:13
 1/3 anonim ***** válasza:

Egy rendes webshop 1-3 millió forint azt azt kiszolgáló adatbázissal (mivel ugye neked nem lenne raktárkészleted minimum, hogy a nagykerek adatbázisával össze kéne kötnöd a webshopod...)


Az üzemeltetése ha te nem értesz hozzá havi 50-300e attól függ mi minden kell hozzá. (saját szerver, bérelsz, van-e aki kezeli a weblapot vagy kiadod, stb...)


mind e mellett kezdő cégként nehéz lesz betörnöd, mert ott van 100+1 már létező, bejáratott cég akik jobb árakat is kapnak a nagykerektől a volumenre.

2016. okt. 25. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

értem köszönöm a válaszodat :)

illetve még az érdekelne hogy az úgynevezett facebook világában megérné e egy erre külön felépített oldalt csinálni és ott hirdetni meg beindítani építgetni?

mert láttam már hogy van pár ilyen oldal ami csak facebookon hirdeti magát illetve a játékait

2016. okt. 25. 19:23
 3/3 anonim ***** válasza:
Te lennél a millió +1. ilyen eladó, úgy csődbe mennél, mint a huzat. Alapból egy vállalkozást ott kezdesz, hogy készítesz költségkalkulációt, utánajársz a dolgoknak, NEM, nem gyakorin vadidegenektől kérdezed. De nagyon gyerek vagy még és lövésed nincs a világ működéséről, ne erőltesd ezt egyelőre.
2016. okt. 25. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!