Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Ti, hogy alusztok éjszakás...

Ti, hogy alusztok éjszakás műszak után nappal?

Figyelt kérdés
nekem szetrencsés esetbe 4-5 órát, de van amikor csak 3 at és csak fetrengek egész nap, vagy csak pár órát

2020. júl. 30. 16:36
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Amíg jól bírtam és fiatalabb voltam,le se feküdtem ha nem kellett duplázni. Mostanában már kell legalább 3-4óra,hogy ne legyek egész nap fos..
2020. júl. 30. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
nekem a műszakrendem egész hét éjszaka. Akkor neked 1 nap 12 óra 1 nap szünet duplázásra gondolom 2X12
2020. júl. 30. 16:56
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

panelben lutri.

mivel ált. mindig valahol valaki felújít, füldugóval kevesebbet tudok

2020. júl. 30. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Nővér vagyok így nagyon változó. :) valamikor egy héten 3-4 éjszaka,valamikor csak.2, etc. Ahogy kijön a beo.

1.voltam

2020. júl. 30. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
4. Na akkor más is van így :) sok emebert úgy irigylem hazaér reggel 7 re és alszik délután 2 ig mélyen. én meg alszok 10-ig jó esetbe 11 ig és még én rám mondják, hogy és soha nem vagyok álmos és fáradt :D
2020. júl. 30. 17:05
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Amikor éjszakás voltam, nappal nem nagyon tudtam aludni, csak 3. napokon, mert akkor jött össze az alváshiány miatti K.O.
2020. júl. 30. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem a valtott muszak csinalja ki az embert. Az allando ejszakara szepen at lehet allni.

Munka utan, hiaba lenne jo rogton aludni, muszaj a levezetes. Par oran keresztul tevezes, olvasas. En ejszakabol gyalog jottem haza, a kilometerek mostak ki az agyam.

Igazabol a ket ora szoszmotoles es totalis besotetites ellenere Xanax nelkul nekem nem ment volna. Az altato veszelyes, de a nyugtato ellazit annyira, hogy termeszetes alvasa legyen az embernek.

2020. júl. 30. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
73%

7

Igaz,attól "csak" függő leszel. Inkább vagyok/ voltam kialvatlan,minthogy szedjem. Anyám sajna elég durván ráfüggött, 30 éve dolgozik váltottban. :/

2020. júl. 30. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

Régen dolgoztam több műszakban, örülök, hogy váltottam.

Nekem az alvás mennyiségével nem volt baj, 8-10 órák lementek a kimerültség miatt, viszont kb mindig gyomorideggel keltem fel, hogy "már megint éjszakázni kell", ki voltam száradva, elfeküdtem magam, rossz álmaim voltak, minden bajom volt vele. De ez főleg a munka miatt, mert ha tehetem alapból is éjjel aktívkodok és nappal alszom. :D

2020. júl. 30. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Szerencsére csak havi 2-3 műszakban vagyok éjszakás, hajnalban fél 4 érek haza, 7-8 körül kelnek a gyerekek, addig tudok aludni, utána egész nap morcosabb és fáradt vagyok.
2020. júl. 31. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!