Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Van beszólásod a munkahelyen...

Van beszólásod a munkahelyen a munkáddal kapcsolatos dolgok alakulásában?

Figyelt kérdés
Nálunk állandóan probléma van belőle, hogy olyan beosztást kapnak a dolgozók, amik abszolút nem kedvezőek számukra. Van egy erre kijelölt ember, akinek ez a feladata, hogy ezt elkèszìtse. Ha ezt pár nap alatt összedobja, úgy hogy nem veszi figyelembe az alkalmazottak kérèsèt, egèszsègét, szabadidős tevékenységeit, akkor ennyi erővel az embernek a saját főnöke is elkèszìthetné ezeket. Sokkal személyesebb eredmèny lenne. Valakinek egymás után három szabadnap, mások szabi után pár napot jönnek, de már otthon vannak.Más meg egy pihenővel viszi végig a heteket. Ha már a megbecsülés tèmakör feledésbe kerül a munkahelyeken, akkor legalább legyen beleszólásuk a munkarendjük alakulásába. Mit gondoltok erről? (19/F)
2020. júl. 31. 09:27
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Álljatok össze, és írásban a feletteseiteknek jelentsétek ezt a problémát.Mert az írásotok alapján egyértelmű részlehajlás van.Az pedig egy munkahelyen nem megengedett.Főleg egy sima adminisztrátor esetében, aki még gondolkodni sem tud, mert buta, és azt hiszi, hogy ő a kiskirály, egy olyan pozícióban ami nálatok alább van. Egy adminisztrátornak az a dolga, hogy kiszolgáljon benneteket, és segítse és gördülékenyebbé tegye a munkátokat, ne hátráltassa.
2020. júl. 31. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Első dolog, amit tisztáznunk kell, olyan beosztás úgyse lesz, ami mindenkinek jó.

Nálunk a főnök állítja össze a beosztást, előtte mindig bejön, és megkérdezi, hogy van-e valakinek kérése, óhaja, sóhaja a kövi hónapra, mert akkor azt figyelembe véve alakítja a beosztást. Ezek ellenére is mindig van olyan, akinek minden rossz, és úgy gondolja mindenki másnak jobb. Ezekkel nem lehet mit kezdeni.

Ha neked problémád van az ezzel megbízott személy munkájával, én először neki próbálnám mondani, ha semmi változás, akkor mennék a főnökhöz.

2020. júl. 31. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Kritizálni azt mindenki tud. Gondolom egyik sem mer odaállni és megmondani, hogy ez így nem jó. Vagy jelentkezni a pozícióra, hogy ő jobban csinálná.


Nálunk is ez volt annó. Megnyílt a csoportvezetői pozíció, mert az előző csop vezető elment szülni. Nyitott volt, bármelyik dolgozó jelentkezhetett volna rá... senki nem tette, csak én.


Most meg engem kritizálnak, hogy milyen beosztást alakítok ki. Kmm, kicsit se tud érdekelni ezek után a többiek nyűgje, baja.

2020. júl. 31. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Szerintem kérdezted már párszor ezt.

A HR nálunk bohócság, csinálj egy OKJ-t és csináld jobban.

Ha részrehajlás valóban van, nem csak a sértettség beszél belőled, akkor pedig válts, mert úgyse lesz rá megoldás.


Egyébként én elég rugalmasan kezelem ezt, próbálok mindenkinek megadni minden lehetőséget, amit szeretne. Most is azon agyalok, hogyan engedjek el egy hétre valakit úgy, hogy szabija elfogyott, és azon a héten kezd egy új ember, akivel meglennénk pluszban, tehát még nem vethető be önállóan.

2020. júl. 31. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!