Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Hogy közöljem kulturáltan a...

Hogy közöljem kulturáltan a főnökkel hogy felvettek levelezős Msc-re, és mindenképp eljárok majd a képzésre, akár felmondás-kirúgás árán is?

Figyelt kérdés

Szóval felvettek levelezős Msc-re. Az órák péntek du és szombat lesznek (+a vizsgák ugye) ami elvileg nem ütközik a melóval, de ahogy lenni szokott, úgyis fog ütközni (ledolgozós szombatok stb).


Hogy közöljem a főnökkel higy én az órákra konzultációkra mindenképp elmegyek ha ütközik a melóval ha nem? Ha ütközik, akkor az egyetemé az elsőbbség.

Olyannyira komolyan gondolom ezt hogy még egy felmondást /kirúgást is bevállalok emiatt.

Vagyis ha kell hát rúgjon ki, de akkor is megyek majd órákra.


Ezt hogy tálaljam neki kulturáltan?


2020. aug. 2. 16:25
1 2 3 4
 21/36 A kérdező kommentje:

"Én is vezető pozícióba kerültem már a levelező msc alatt."


Na itt nem kerülnél. Annak is örülhetnél ha az állásodat megtarthatnád. Láttam már (azóta kirúgott) kollegát aki mit szívott itt egy sima nyelvtanfolyam miatt, ami heti 1x kb 1 órával hamarabb elmenetelt igényelt volna.

2020. aug. 4. 12:08
 22/36 A kérdező kommentje:

meg aztán logiksuan és főnöki szemmel gondoljuk már végig!


miért is támogatna egy főnök egy beosztottat hogy az képzettebb leygen? hát az veszélyt jelentene rá is! Mert félti a főnöki székét és hátha a képzett ember alkalmasabb lesz főnöknek! Hát evidens hogy nem támogat! én az ő ellensége potenciális vetélytársa vagyok. félti a székét tőlem, tőlem is.

2020. aug. 4. 12:32
 23/36 anonim ***** válasza:

Hogyne, tőled félti a székét...

Egy jó vezető nem félti a székét tőled, mert ő is képezi magát és lépdel felfelé, nem fogod utolérni. Sőt egy jó vezetőnek érdeke, hogy egyre jobbak legyenek az emberei is.

Szóltál már neki, vagy még mindig csak hergeled bele magad az egészbe?

2020. aug. 4. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/36 anonim ***** válasza:
Figyi, nem bántani akarlak de egyértelműen a hozzállásoddal is van gond. Nekem is voltak rossz munkahelyim és vezetőim de nem nyilatkozom így róluk. Biztos vagyok benne hogy megvan a sérelmeidnek az oka, de amilyen ellenséges vagy a vezetőddel és a munkahelyeddel szemben szerintem önámítás, hogy ezért ütközöl csak falakba. Próbáld ezeket kicsit elengedni a bejelentésig és bízni a legjobban. Mármint legjobb esetben belemennek a lecsúsztatásba, legrosszabb esetben is fel vagy készülve a kirúgásra szóval semmi váratlan nem érhet. Csak magadnaknártasz azzal, hogy hergeled magad.
2020. aug. 4. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/36 A kérdező kommentje:

" mert ő is képezi magát és lépdel felfelé, nem fogod utolérni. "


Hahhahahhahahahahahahhahahahahahahahahhaahhahahahahhaahhahahahahahahahah!!!!!!!!!!!!!


MÁR MOST képzettebb vagyok, mert nekem van diplomám neki meg nincs!


HAHHAHAHHAHAHAHHAHAHAHHAHHAHHAHHAHAHAHAHAHHAHAHAHHAHAHHAHAHHAHAHAHAHHAHHAHAHAHHAAHHAHAH!!!!!



Ő a főnök a cégnél az egyetlen akinek se diplomája se nyelvtudása nincs. A legutolsó telefonos hölygike is fluent angol,de ő a főnök meg se nyikkan angolul..

2020. aug. 4. 12:50
 26/36 A kérdező kommentje:

"bízni a legjobban. "

ú

ezerrel nézem a Professiont cvonline-t már most.


Tudod "Si vis pacem, para bellum!"


Ha békét akarsz, készülj a háborúra!

2020. aug. 4. 12:52
 27/36 A kérdező kommentje:
Mondjuk azt elfelejtettem hogy ÁLLAMI cég. itt olyan főnök is él és virul akit normál helyen max WC-t pucolni se vennének fel.
2020. aug. 4. 12:55
 28/36 anonim ***** válasza:

Ja, hogy te csak a munkaügyis troll vagy megint.

Elismerésem, sokat fejlődtél, most elég sokára esett le.


Nem véletlenül írtam "vezetőt", mondanám, hogy akkor meg váltani kell, de önszántadból úgyse fogsz.

2020. aug. 4. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/36 A kérdező kommentje:

"hogy akkor meg váltani kell, de önszántadból úgyse fogsz."


Nem is. Ahogy írtam az elején az órákra vizsgákra én elmegyek ha elenged ha nem-és én nem mondok fel.

Rúgjon ki. Ha akar. Ha mer.

Mert azért vannak itt olyanok akiket 1000x megfenyegettek már kirúgással és mégis itt vannak.


Na meg olyanok is vannak akiket soha 1x se fenyegettek kirúgással csak egyszer behívták őket az irodába és kalap kabát.

2020. aug. 4. 14:19
 30/36 anonim ***** válasza:
Pedig amiket itt leírsz valószínű jót tenne neked a váltás...
2020. aug. 5. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!