Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Hogy közöljem kulturáltan a...

Hogy közöljem kulturáltan a főnökkel hogy felvettek levelezős Msc-re, és mindenképp eljárok majd a képzésre, akár felmondás-kirúgás árán is?

Figyelt kérdés

Szóval felvettek levelezős Msc-re. Az órák péntek du és szombat lesznek (+a vizsgák ugye) ami elvileg nem ütközik a melóval, de ahogy lenni szokott, úgyis fog ütközni (ledolgozós szombatok stb).


Hogy közöljem a főnökkel higy én az órákra konzultációkra mindenképp elmegyek ha ütközik a melóval ha nem? Ha ütközik, akkor az egyetemé az elsőbbség.

Olyannyira komolyan gondolom ezt hogy még egy felmondást /kirúgást is bevállalok emiatt.

Vagyis ha kell hát rúgjon ki, de akkor is megyek majd órákra.


Ezt hogy tálaljam neki kulturáltan?


2020. aug. 2. 16:25
1 2 3 4
 31/36 anonim ***** válasza:
Isten mentsen az ilyen beosztottól, pont beleillesz abba a társaságba...
2020. aug. 5. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/36 A kérdező kommentje:

Fejétől bűzlik a hal! Amilyen a főnök olyan a beosztott...

Ahol eltűrik a flegmáskodást trehányságot itt a főnök is épp olyan.

Ha nem olyan lenne nem tűrné el.

Ahol megtűrnek egy szar beosztottat ott a főnök is egy szar. Ha nem az lenne, nem tűrné el.

Erre már semmit se tudsz mondani ha jól sejtem.

2020. aug. 5. 10:32
 33/36 anonim ***** válasza:

De tudok, ha főnök hülye, neked nem kötelező annak lenni. Pont ezért vagy odavaló, nem normális helyre.

szóltál már neki, vagy még mindig csak maradat hergeled?

2020. aug. 5. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/36 A kérdező kommentje:

"szóltál már neki, vagy még mindig csak maradat hergeled?"


nem szóltam és nem is fogok. Majd ha már kezemben az őszi fix és pontos órarend, majd akkor előző nap odavakkantok valamit. Tetszik nem tetszik neki nem érdekel, rúgjon ki, csináljon amit akar ÉN megyek órára.fejre is állhat tőlem, akkor is megyek.

2020. aug. 5. 16:36
 35/36 anonim ***** válasza:
Ne felejtsd el megemlíteni neki azt sem, hogy bacca meg a fűnyíróját! :)
2020. aug. 5. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/36 A kérdező kommentje:
Jó ötlet igazából várom is hogy valamit beszóljon. Nem marad haj a fején az tuti.
2020. aug. 5. 18:40
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!