Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Illik elköszönni a kollegáktól...

Illik elköszönni a kollegáktól, ha elbocsátottak valakit a nyári leállás alatt?

Figyelt kérdés

Úgy küldtek el valakit, hogy a felmondása épp a céges nyári 3 hetes leállásra esett. Nem is kell bemennie soha többet, a leállás előtt nem is tudta hogy elküldik, a leállás alatt jött a levél és a cég eltekint a munkától a felmondási idő alatt. Vagyis az illető senkitől se köszönt el, mert előtte nem is tudta hogy elmegy, utólag meg már be se kell mennie.


Kérdés: bemenjen külön elköszönni a kollegáktól? (ha beengedik az épületbe egyáltalán) vagy szarjon magasról az egészre?


2020. aug. 3. 17:22
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Attól függ milyen viszonyban volt velük. Ha nem voltak túl nagy barátok, akkor felesleges.
2020. aug. 3. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Melyiket szeretnéd?
2020. aug. 3. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
A céghez minek bemenni? Meg ha olyan a hely be se engednek. Max aki fontos volt, annak írsz facen hogy mi van.
2020. aug. 3. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

"A céghez minek bemenni?"


Mert mégis hol találom meg a kollegákat egyben? Most menjek 30 címre külön külön?

2020. aug. 3. 17:30
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Írhatsz nekik, hogy melyik étteremben/kocsmában tartasz egy búcsú összejövetelt, és aki akar, elmegy.
2020. aug. 3. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Akkor meg mi a kérdés? Te akarsz velük találkozni ezek szerint, akkor nem volt értelme kérdést kiírni. Menj be akkor, ha volt ott tényleg 30 jó barátod. Ha nem, akkor nincs értelme a személyes találkozónak.
2020. aug. 3. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Milyen volt a kapcsolatod a kollégákkal?
2020. aug. 3. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem be sem engednek. De amúgy hogy gondoltad, bemész sütikével és üdítővel? Szerintem tök felesleges gazsuláli (tapasztalat).
2020. aug. 3. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem várd meg, hogy az ott maradt kollégák keressenek fel, szervezzenek neked búcsúbulit, vagy simán csak hívjanak fel. Ha ezek egyike sem történik meg, nincs miért a kedvükben járni.
2020. aug. 3. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Szerintem jól írta 9-es, várd meg, keresnek-e ők. Ha hiányzol, és keresnek, páran írnak Neked legalább egy sms-t, akkor találkozhattok valahol egy búcsúzásra (szerintem munkahelyen kívül amúgy, én nem szívesen mennék már be oda, még elbúcsúzni sem.)
2020. aug. 5. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!