Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Miért viselkedünk igy egymással?

Miért viselkedünk igy egymással?

Figyelt kérdés
Sokan mondták, hogy jöjjünk össze, de mások meg azt mondják, hogy sak rivalizálunk egymással. Sokszor mikor beszélgetünk sokaig nézünk egymás szemébe és ezen felül is van, hogy szemezünk. Van mimor kedves (sokszor ér a kezemhez), de van mikor nagyon bunkó. Persze, ha van ott egy csinosabb kolléganő, akkor le sem szar. (Foleg msotanában) nem tudom hova tenni ezeket a dolgokat. Sokan rivalizalasnak nezik. Vagy csak kimondatlab szexualis feszkonak.
2020. aug. 3. 17:31
 1/2 anonim ***** válasza:
Tipikus munkahelyi legkör hogy egymason jar a kollegak esze.meg mindenki kategorizalja ki kivel jönne össze gondolatban, kivel nem
2020. aug. 3. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Figyi én sokszor esek abba a helyzetbe (mivel mondhatni elég romantikus alkat vagyok) hogy bele képzelek a dolgokba sok mindent. Ami talán nincs is ott. Lehet van szexuális feszültség. Talán csak a te részedről. Őszintén megèri foglalkozni vele ha bunkózik és le se szar. Inkább foglakoz magaddal. Légy boldog. Menj el egy kicsit szórakozni, vagy csak csinálj olyat ami boldoggá tesz.
2021. nov. 30. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!