Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Munkahely bekérheti-e a...

Munkahely bekérheti-e a frissen megkapott diplomámat fénymásolni ha egyszer nem adtak hozzá pénzt és nem is kell a munkához? Miért adnám oda?

Figyelt kérdés

Az a kérdésem ha elvégeztem saját pénzből saját szabadidőben egy levelezős egyetemi képzést, akkor a cég bekérheti-e a diplomát fénymásoltatni, ha egyszer egy fillérrel se támogattak tanulmányaim alatt, nem is az ő „kedvükért“ mentem és a diploma (legalábbis EZ az új diploma) a munkához nem is kell?

Akkor miért kérik be és nekem miért kéne odaadni? És ha nem adom?


Eddig ott tartunk hogy utasítottak ha megkapom azonnal hozzam be másoltatni. Én meg bekamuztam hogy még nem vettem át a fizikai keményfedeles oklevelet (már vagy 1 hónapja átvettem) szóval húzom az ügyet.

Nem fogom bevinni nekik.

Mi közük van hozzá?

Bért úgyse adnak többet, előléptetni nem fognak nincs is hova, itt nincs ranglétra-akkor meg mi közük van hozzá?


2020. aug. 5. 17:13
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
100%
És neked ez miben okoz bármi gondot...?
2020. aug. 5. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
100%

Nem vagy rá köteles.

De mondjuk nekem eszembe nem jutott volna soha ilyesmin kötekedni...

2020. aug. 5. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 A kérdező kommentje:

Mert nem kaptam rá választ MIRE kell nekik. Addig meg nem adom oda.

Majd ha megmondják mire kell talán.

Az hogy "jó ha megvan a cégnek is" az nem indok.

Mire kell? Majd ha megmondják.


Mondjuk legitim dologra eleve nem kellhet mert az új diploma a munkámhoz semmiben se kapcsolódik és téged se érdekelne ha a kertészed letenné a varrónői szakképesítést.... nem kérnéd be tőle mert MINEK!

2020. aug. 5. 17:19
 4/26 A kérdező kommentje:

Szóval valami simli valami szarakodás van a háttérben ezért soha meg nem kapják tőlem.

Vagy csengessék ki az egyetemi tandíjam mondjuk felét visszamenőleg (4 félév x 300.000 ft + 80.000 az államvizsga) és akkor oké.

Valamit valamiért.

2020. aug. 5. 17:21
 5/26 anonim ***** válasza:
100%

Minden munkahelyem bekérte eddig a LEGMAGASABB iskolai végzettségemet igazoló doksit.

A "jó ha megvan nekik is" miért nem jó indok? Valszeg csak ennyi a céljuk vele, nem több.

Miért kötekszel? Balázska-e vagy?

2020. aug. 5. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
61%
Mi az, hogy nem adtak pénzt hozzá? :DDDD Örülj a fizetésednek, ember. Az ottmaradásod meg már azon múlik, hogy beváltod-e a vélt vagy valós ígéretet és nem kontárként vagy a szakmában továbbra is.
2020. aug. 5. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
80%

Vicces vagy. Engem úgy vettek fel a munkahelyemre, hogy folyamatban lévő tanulmányaim vannak. Ez gyakorlatilag azt az ígéretet jelentette, hogy igen, itt szeretnék dolgozni és köszönöm, hogy jófejek vagytok, hogy ezt megengeditek nekem anélkül, hogy várnom kellett volna még két évet a papíromra, cserébe ígérem, hogy fel fogok nőni a pozícióhoz és olyan munkavállaló leszek, akit eredetileg is kerestetek, csak rugalmasak voltatok. Az, hogy te miből finanszírozod ezt, nem tartozik rájuk. Nem úgy mentél oda gondolom, hogy ők köteleztek a papírra, hanem úgy, hogy már tanultad. Innentől fogva inkább ők tettek eddig szívességet, hogy foglalkoztattak, nem te, hogy szereztél nekik egy diplomát, amit saját zsebből fizettél.


El vagy tévedve a munkaerőpiaci értékeddel...

2020. aug. 5. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
100%
Reggel még a nyelvvizsga papírt akarták bekérni tőled
2020. aug. 5. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
100%
Biztos valami irdatlan sumákságot akarnak elkövetni vele. Oda ne add!!
2020. aug. 5. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
100%
Lediplomáztál Bazsi?
2020. aug. 5. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!