Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Munkahely bekérheti-e a...

Munkahely bekérheti-e a frissen megkapott diplomámat fénymásolni ha egyszer nem adtak hozzá pénzt és nem is kell a munkához? Miért adnám oda?

Figyelt kérdés

Az a kérdésem ha elvégeztem saját pénzből saját szabadidőben egy levelezős egyetemi képzést, akkor a cég bekérheti-e a diplomát fénymásoltatni, ha egyszer egy fillérrel se támogattak tanulmányaim alatt, nem is az ő „kedvükért“ mentem és a diploma (legalábbis EZ az új diploma) a munkához nem is kell?

Akkor miért kérik be és nekem miért kéne odaadni? És ha nem adom?


Eddig ott tartunk hogy utasítottak ha megkapom azonnal hozzam be másoltatni. Én meg bekamuztam hogy még nem vettem át a fizikai keményfedeles oklevelet (már vagy 1 hónapja átvettem) szóval húzom az ügyet.

Nem fogom bevinni nekik.

Mi közük van hozzá?

Bért úgyse adnak többet, előléptetni nem fognak nincs is hova, itt nincs ranglétra-akkor meg mi közük van hozzá?


2020. aug. 5. 17:13
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:
100%

ma 19:11


Úgy olvastam, hogy ezt eltörölték tavaly, csak 2 évig kellett a végzettséget bejelnteni a NAV-nak. Ennek ellenére a dokumentum bemutatására most is kötelezhet a munkáltató.

2020. aug. 5. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:
100%
Megvan a negyedik diplomád is, Balu? Remélem, ezzel már találsz jobb helyet is, mint az alapítványi iskola.
2020. aug. 5. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim ***** válasza:
100%
wow, olyan türelmes emberek vannak a világban... minden tiszteletem a főnöködé, lenyűgöző hogy milyen türelmes lehet... holnap ha valamiért türelmetlenkedni kezdenék bárkivel, eszembe jut majd, hogy olvasva is fel akartalak képelni, hogy ne hisztizz tovább, de van aki munkát is ad neked...
2020. aug. 5. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim ***** válasza:
100%

Sok munkahely kap plusz pénzt a diplomás foglalkoztatottak után (többek között az enyém is).


Én megkérdeztem, hogy NEKEM pluszba számít-e a cégnél a diploma, mert oké hogy ők jobban járnak, de azzal nem vagyok kisegítve.


Én kaptam fizuemelést, ha nem kaptam volna, akkor átmentem volna másik helyre. Talán kérdezd meg te is vagy válts munkahelyet.

2020. aug. 6. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 A kérdező kommentje:

"Én megkérdeztem, hogy NEKEM pluszba számít-e a cégnél a diploma, mert oké hogy ők jobban járnak, de azzal nem vagyok kisegítve."



Na pont ez a lényeg! Mert az oké hogy NEKIK jó egy plusz újabb diploma ha leadom-na és nekem ebből mi esik le?


Mert Ha SEMMI akkor ugyan miért adnám le? Hogy NEKIK jó legyen? A nagy lóf****szt. Majd ha NEKEM, nekem IS leesik valami majd akkor. Talán! Ha még itt leszek addigra.

2020. aug. 6. 09:07
 26/26 anonim ***** válasza:
100%

HAGYD a fenébe, már a múltkor SE fizette ki neked a nyomtatópapírt a gonosz cég, nem igaz, hmmm????

Tarts ki AMÚGY, már nem sok és újra hisztizhetsz az érettségik MIATT, mint pár hónapja is tetted. :D

2020. aug. 6. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!