Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Csak szerintem gáz ez?

Csak szerintem gáz ez?

Figyelt kérdés

Beküldtem az önéletrajzomat egy céghez. Semmit nem pályáztam meg, csak beküldtem.

Behívtak interjúra.

Mondták interjún hogy nem konkrét pozícióra hívtak be, csak úgy beszéljünk hogy milyen területek ahol dolgoznék.

Interjú utáni napon kapok egy emailt hogy nem áll módjukban felajánlani az állást amire pályáztam.

Utánna visszaírtam hogy semmit nem pályáztam meg de érdekel hogy pontosan mi az az állás amit nem ajánlanak fel. Erre semmi válasz...


2020. aug. 7. 12:29
 1/6 anonim ***** válasza:
97%
Kaptál egy szabványlevelet, a lényeg, hogy nem akarnak alkalmazni. Felesleges ezen rágódni, lesz még ilyen.
2020. aug. 7. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Meghallgattak, valószínűleg az interjú eredménye az lett, hogy akkor se vennének fel, ha nyílna konkrét pozíció. Keress tovább és engedd el.
2020. aug. 7. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
45%
Biztos a leveledben is ketto "n"-nel irtad az "utana" szot es azert. En is igy tettem volna a helyukben.
2020. aug. 7. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

#3

Jajj de leoltottál....

Nagy király vagy;)

2020. aug. 7. 12:43
 5/6 anonim ***** válasza:
Nem gáz. Milyen választ vártál volna? Nem érnek rá levelezgetni veled! Szabványlevél volt, mint ahogy fentebb írták is, amit mindenkinek kiküldenek, ha nem veszik fel.
2020. aug. 7. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
43%

Nekem az volt a kedvencem, mikor interjún HR-es pozit ajánlgattak úgy, hogy fejlesztőnek jelentkeztem. Meg sem kérdeztek szakmailag, csak azt reklámozták, mert korábban humán szakon tanultam (de van műszaki végzettségem is). Mikor azt hittem, hogy sikerült megértetnem velük, hogy én sosem dolgoztam abban a szakmában és nem is óhajtok, küldtek egy tesztfeladatot (azon a nyelven, amihez értek, legalábbis ezt mondták)... Az önéletrajzomban C# és Java szerepelt. Ők meg adtak C++-ban egy feladatot.


Én békés ember vagyok, de ezek után olyan válaszlevelet kaptak, amit nem tettek zsebre. Ha ilyen analfabéta a HR, akkor valóban jobban jártak volna velem még ott is. Azóta minden szakmai csoportban ezt a céget égetem. :D

2020. aug. 7. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!