Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Miért vitatkozhat vki ok...

Miért vitatkozhat vki ok nélkül? A-t mondok, az a valosàg, alà is tàmasztom bizonyitom, de a màsik hàtterinfok figyelmbe vétele nélkül ràvàgja, hogy szerinte B.aztàn ezen kell vetyengeni hogy alàtàmasztom ujra, hogy de ezèrt meg azért A. (Fönök)

Figyelt kérdés

Annyira irritàlnak az ilyen parttalan hó't felesleges vitatkozàsok, csak rontjàk a hangulatot es idegesitik az embert.


Megirtam pl ez meg az x Ft-ba kerül, ennyi meg annyi az egyenleg, itt meg ott ki lehet sakkozni a kifizetést(ràadàsul adot kellene fizetni), lentebb képernyöfoto és tàblàzatok alàtàmasztva.


Erre vàlasz fentröl, hogy ö nemhiszi(!)hogy ki lehet fizetni nem utalunk(bakker ez nem hit kérdése!!!)


Erre visszairtam, hogy ott a képernyökép az egyenlegekröl...


Aztàn más kapcsàn jelzem, hogy hianyzik ez meg az a doksi, mert nem bocsàjtjàk rendelkezésünkre többszöri kérés ellenére sem.

Erre megint ellenvéleményez, hogy de adtak jelszot le tudjuk tölteni.

Erre kikerestema koràbbi levelezéseket a jelszoval vali vacakolàsokrol, es visszairtam hogy nem, mert ez annàl bonyolultabb itt meg itt volt kitargyalva hogy nem lehet maskepp, jelszoval meg stb megoldani, letölteni, hanem az lett a vége(amit ö maga irt!), hogy küldeni fogjàk havonta, mégsem teszik.


Mièrt vitatkozik àllandoan? Miert nem lehet elfogadni egyszerüen amit jelentek?

Több éve dolgozom nàla, tudhatnà hogy preciz, pontos vagyok es tàjékozott,erre soha nem càfoltam rà.


Màr utàlok jelentést irni mert jönnek ezek a parttalan belémkötések hogy nem lehet meg nem igy van, aztan en megcàfolom hogy de lehet es igy van.es neki is nekem is sz.r lesz a hangulatunk a vita miatt es a légkör is negativ.


Hogyan tudnàm ezt megszüntetni hogy ne vitatkozzon meg idegesitsen?

Mondjuk gyakorta kikerülöm ez miatt és inkabb az illetékesekkel levelezek es nem a fönökkel, de nem lehet mindig megkerülni öt.



#fönöki tévedèsböl eredö vitàk
2020. júl. 4. 06:54
 1/10 anonim ***** válasza:
Gondolom az a szitu, hogy te "csak" egy beosztott vagy, o meg a fonok, aki mindig mindent jobban tud.
2020. júl. 4. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

Ja, vagy ugy, hogy a dolgozo mindig csak hülye lehet, akkor is ha nem?

Mert igy kell vezetni a céget, ettöl lesz minden gördülékeny?


Mièrt vannak ilyen komplexusokkal megàldva a fönökök?

2020. júl. 4. 10:59
 3/10 anonim ***** válasza:

Őszintén? Túl lelkiismeretes vagy, és túl sok energiát pazarolsz a főnökre. Dolgoztam sokáig ilyen helyen, évekig elkövettem ugyanazeket a hibákat. De el kell engedni. A legnagyobb hiba, amit elkövethetsz, ha felveszed a kesztyűt, és az igazadat kezded bizonygatni.

Nem csesztetésből, de nem mindegy neked, h utal annak a valakinek az ő pénzéből, vagy nem? Az ilyennek ne küldj printscreeneket, ne ellenkezz, ne akarj olyan okosnak tűnni, mint amilyen valójában vagy. Az ilyennél ez frusztrációt vált ki, sértve érzik magukat, ha valaki okosabb náluk.

Nekem az segített, ha partner voltam a hülyeségében, és többször előadva a hülyét már semmi gondom nem volt. Rendben van, főnök, valóban drága. Nem utalunk akkor. Rendben, akkor újból megkeresem a jelszót, megpróbálok hozzáférni a doksihoz. Ha nem megy, felveszem a kapcsolatot Valival. Stb. Hülyeség, de hidd el, h imádni fogja. Vagy minimum békén hagy, ha már nem talál fogást rajtad.

2020. júl. 4. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Szoval sorozatban amikor kapom a "beszolasokat", sorozatban nyeljem le és bologassak?


Köszi a tanàcsot kicsit nehezemre esik de megteszem.


De most sem fér a fejembe miert nem lehet korrektül valaszolni. Miért kell olyan élének lennie, hogy engem minösitsen le?


Pl okes, elég az egyenleg, de inkabb ne utaljunk.

Vagy itt a helyes felh nev jelszo probald ujra. Ha akkor sem megy, intezem.

2020. júl. 4. 22:30
 5/10 A kérdező kommentje:

A lelkiismeretessèg stb oka, hogy ugye azert is en vagyok lecseszve ha vminek következmenye van mint pl ha nem szolok arrol hogy utalni kéne az adot.

Ra vagyok kenyszeritve arra hogy közöljek le adatokat. Aztan leközlöm. Erre meg belém kötnek.


Màs esetben ha lazàn veszem meg hibàztatnak hogy nem jàrtam körbe rendesen nincsenek meg a részletek.

2020. júl. 4. 22:33
 6/10 anonim ***** válasza:
Azt nem írtam, hogy megalázkodj, vagy nyeld le a békát. Csak azt írtam, h - a saját tapasztalataim szerint, minek után pár évet lehúztam pont ilyen főnökökkel -amit most csinálsz, az egy véget nem érő szélmalomharc. Nem könnyebb akkor már elengedni, és nem felhúzni magad rajtuk? Egy print screen-nel - még ha igazad is van - gyakorlatilag meghazudtolod a főnököd, amit ő nem fog elviselni/beismerni. Ha nekik úgy jó, hát akkor hallják azt, amit hallani szeretnének, nálam ez vált be. Ha a körülményeken nem tudtam változtatni, a lelki békém még menthető volt. #3 voltam.
2020. júl. 5. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

Ok köszi! Nem fogom alàtàmasztani ujra meg ujra.


Csak nekem provokalo sajnos az ilyenek hogy "nemhiszem"


Irna annyit inkabb, oke, de nem utalunk igy sem.

Es ennyi. Mindjàrt màs lenne.


Pont ez a feladatom hogy jelentéseket adjak le. Aztan meg pont az miatt kapom a savazàst.


Leirom hogy 1+1 az 2. (Matematikailag bizonyitva van)

Erre, hàt szerinte meg nem.


Akkor erre ezentul az ilyenjeire nem irok semmit. Vagy megirom, hogy oke akkor, nem 2.


A higgadtsàgodat ugy àtvenném :)

2020. júl. 5. 17:33
 8/10 A kérdező kommentje:

Csak gondoltam megirom a mai szitut:


Irtam egy ügyfélnek, hogy jovairo szamla kiallitasa tekintetében vezetöi valaszra varunk.


Erre visszair nekem a fönököm kioktato hangnemben, hogy nem allithato ki jovairo szamla, amig ezt a cégvezetes nem kéri!!


Kibirtam hogy nem regàlok rà, hogy olvassa màr el hogy pont igy gondoltam en is en sem irtam màst!

2020. júl. 9. 12:52
 9/10 anonim ***** válasza:

Az a baj, hogy akármit is írunk, nem fogod megfogadni. Vegyük sorra a dolgokat:

a, Lépj le. Lefogsz lépni? Nem. Ha leakarnál, már rég megtetted volna.

b, Engedd el a füled mellett. Elfogod? Nem. Pörögni fogsz ezen, mert ilyen vagy.

c, Csináld úgy, ahogy mondják és hagyd rájuk, hogy úgy legyen. Csinálni fogod? Nem. Mert jobban akarod csinálni.


Az a helyzet, hogy a főnököd nem okés, de te sem. Ehhez a helyzethez 2 ember kell és te gyönyörűen asszisztálsz az egészhez. Magadnak generálod a problémát.

2020. júl. 10. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

Ha elolvastad volna lathattad volna hogy megfogadtam a fentebbi tanacsot is.

Kibirtam hogy nem irok vissza. De nagyon égett a tenyerem pedig.

2020. júl. 10. 17:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!