Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Gimnáziumi diákként mennyit...

Blau1999 kérdése:

Gimnáziumi diákként mennyit tudsz havonta keresni diakmunkákkal?

Figyelt kérdés

Most kezdem meg a végzős évemet és kiváncsi lennek hogy mindamellett hogy tanulok rendesen, mennyi pénzt tudnék keresni. Valaki esetleg jár ugyanebben a cipőben?

A ‘várj az érettségiig’, meg a ‘lehetetlen a kettőt egyszerre’ válaszoktól légyszi kíméljetek. Személyes tapasztalatokra lennék kiváncsi.



2018. szept. 5. 18:34
 1/3 anonim válasza:
100%
Annyit tudsz keresni, amennyit feláldozol a szabadidődből. 800-1000/óra
2018. szept. 6. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Semennyit.

2kor végzek. Ha hozzá venném a 4 órás munkát 6 óra. Hazaút 1 óra. És még mindig nem beszéltem a párommal, nem tanultam és nem pihentem.

Hétvégén meg a párommal találkozok és mivel távkapcsolatban élünk és ő is hétköznap suliba jár ezért csak hétvégén tudunk találkozni.

Egyedül az alkalmi munkákat tudom bevállalni hogy 1-1 délután keresnek 4-6 órára embereket. Ami meg persze attól függ hogy mennyit találok és sikerül elvállalni. Ezzel átlagban havi 8-16 ezret keresek.

2018. szept. 6. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Havi 25-30 ezret átlag heti 1x8-9 óra munkával.
2018. szept. 29. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!