Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Ez a kapcsolat menthetetlen?

Ez a kapcsolat menthetetlen?

Figyelt kérdés

Májusban új kolléga jött.

Nagyon szerény, érdeklődő srác.

Egyik nap feszült voltam, hibázott és felemeltem vele a hangomat.

Azóta már hozzám se szól (csak munkaügyben) látványosan kerül.

Oké, hülye hárpia voltam, de már fura, hogy emiatt hozzám se szól...


2020. aug. 8. 22:06
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Bocsánatot kértél tőle? Gondolom meg se próbáltad, ezért kerül.
2020. aug. 8. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
94%
Jól beszél az 1-es.
2020. aug. 8. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Ahogy az 1-es és 2-es írja.
2020. aug. 8. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Én is új vagyok a munkahelyemen, engem is egyszer csúnyán lekiabált az egyik kolleganőm, azóta még munkaügyben sem szólok hozzá ha megoldható.
2020. aug. 8. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
75%

Attól is függ milyen az a munkahely.


Szakácsok, szocmelósok, tetőfedők, tűzoltók, vagy egyéb stresszes, veszélyes munkahelyen dolgozók pl visszakézből küldik el egymást meg mindenkit az égpékfąszára napi hússzor, de ettől még bíznak egymásban, ez csak ilyen "tough love" dolog, nem utálják egymást, sőt.


Az ilyet csipkéslelkű hozzáállás inkább irodai turkafurkás helyeken probléma, ahol a legnagyobb tragédia az lesz ha lefagy az Excel.


Ahol pl van 45 fok, fröcsög a forró olaj és mindenki éles késekkel rohangál ott rohadtul nem pálya ilyenen felkapni a vizet. Se idő se energia nincs rá. Max válaszol, hogy neki is a kurv'annya aztán ennyi.

2020. aug. 9. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
51%

Meg kell értetned vele, hogy a munka, az munka, a magánélet az magánélet. Így ha munka szempontjából ha hangos is voltál, az a kialakult helyzet miatt voltál, és csak a javát akartad vele, hogy ne legyen nagyobb gond. Így ettől függetlenül (ha úgy érzed, hogy szimpatikus, rendes, stb.), akkor emberként szívesen beszélgetsz vele. És ez a kettő együtt a munkahelyi környezet miatt is fontos, hogy ne egy puskaporos környzetben éljetek.

A másik meg hogy ami előtt átlendüsz tájfunná:), előtte számolj el 3-ig.

Amúgy jó ez a stílus:).

2020. aug. 9. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
66%
Belegondolva, ezek után én is kerülnélek.
2020. aug. 9. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%

Ha továbbra is barátságos lett volna veled azzal beleegyezett volna abba hogy bármikor viselkedszhetsz vele így.

Ez egy finom jelzés hogy túllépted a határt.

De bocsánatkéréssel meg lehetne oldani ezt.

2020. aug. 9. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
41%
Fhu, de szánalmas ezen megsértődni. Gondolom, a kérdező már többedszer mondta el, mit hogyan kell, de a kedves új munkatársnak nem sikerült felfognia. Munkahelyen amúgy jóval durvább dolgok is történnek, minthogy valaki kiabál a másikkal. Aki nem bírja, nem elég érett egy munkahelyre.
2020. aug. 9. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Szerintem pedig, aki kiabál a másikkal nem elég kulturált egy munkahelyre.
2020. aug. 9. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!