Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Menthetetlen a kapcsolat, ha...

Menthetetlen a kapcsolat, ha már a megcsalásra gondol?

Figyelt kérdés

Azt hiszi a "párom" hogyha megcsal, rájövök hogy ő mekkora érték, és jobban megbecsülöm.


Még nem lépett félre, de már elég aggasztó, hogy ilyenekről beszél.


2010. szept. 19. 10:46
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%
Számomra ez a zsarolás enyhébb módja, hogy ő ilyesmit előrevetít. Nem túl ígéretes viselkedés... :(
2010. szept. 19. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:
Na igen. Már nem vagyok biztos benne hogy szeretem, a viselkedésével annyira kiábrándított magából.
2010. szept. 19. 10:51
 3/19 anonim ***** válasza:
100%

mindenképp a kapcsolat végét jelenti szerintem ez már. És nehogy már ezzel zsaroljon. Inkább szakítsatok/szakíts vele, ha mással akar lenni, hát tegye azt legálisan. Ha meg úgy is szeret, akkor rá fog jönni, hogy nem ez annak a módja, hogy te többet figyelj rá/jobban becsült, és majd visszatér hozzád, akkor már, feltéve ha képes vagy megbocsájtani neki, elkezdhettek dolgozni, a kapcsolat rendbetételén....

Most inkább tartsatok 1 kis szünetet...

2010. szept. 19. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
100%
sztem hagyd az egészet még pofára nem esel h téll megcsal és az lesz ám csak a szar érzés..:)
2010. szept. 19. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
88%
Én azt mondanám neki, hogy drágám, ha szakítani akarsz, akkor azt kell mondani, hogy vége, nem hülyeségeket beszélni.
2010. szept. 19. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
100%

hmm...úristen!

Ez nagyon fura hogyha ilyeneket mond!

Szerintem ne foglalkozz vele, tégy úgy mint aki nem pótolhatatlan.Hisz akkor csak a fejedre nő!

2010. szept. 19. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:

Azt mondta nem szeretne elveszíteni, de elege van abból, hogy semmibe veszem őt, és nem figyelek rá.

Na igen, amikor elmegy a barátaival kocsmázni, és részegen hazaállít (heti 1x, hétvégenként), akkor persze hogy nincs kedvem egy alkoholtól bűzlő férfival beszélgetni.

2010. szept. 19. 10:56
 8/19 anonim ***** válasza:
22%

Off: egy kapcsolat megromlásához KÉT ember kell, te sem vagy tökéletes és hiba nélküli.

Nyilván alapja és oka van annak, hogy el akar hagyni, vagy meg akar csalni.

2010. szept. 19. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:

Persze, de nem az a normális, hogy leülünk és megbeszéljük? Persze józanul.

Mert nem az a megoldás, hogy megcsal.

2010. szept. 19. 11:03
 10/19 anonim ***** válasza:

Őszintén heti 1 kocsmát igazán engedélyeznhetnél neki, ilyennel kár veszekedni. Nem kell elitélni, csak mert kiengedi a gőzt valahol/valahogy....

(én voltam az aki azt javasolta h tartsatok szünetet....hát így már merőben más a szitu. Nem szép tőle se, hogy fenyegetőzik, de te se vagy 100as- mi lenne ha ő meg nem állna szóba veled csak mert elmész a körmöshöz??)

20N

2010. szept. 19. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!