Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Mekkora hátrány budapesti...

Mekkora hátrány budapesti állások megpályázásakor, hogy Dunaújvárosban lakom?

Figyelt kérdés
Már több olyan helyről nem kaptam visszajelzést, ahol egyébként megfeleltem az elvárásoknak. Elég jó itt a közlekedés, félóránként van busz Bp-re, 1 óra alatt fent vagyok, szóval én vállalnám a bejárást, de mindig csak jön az e-mail, hogy nem engem választottak.

2020. aug. 11. 06:37
 1/5 anonim ***** válasza:
40%
Hány éves vagy? és van-e családod, több gyermeked?
2020. aug. 11. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
41%
Sztem ez nem hátrány, vmi más miatt utasítanak el.
2020. aug. 11. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Nalam csak vmi isten hata mögötti ipari parkban levö felvételin kapàlt el csak annyi, hogy nincs kocsim.

Megfeleltem mindenben en voltam az elsö szamu jelölt, minden szuper volt màr a munkakezdesröl volt szo, erre a kocsi lett a tema, onnanstol az interjuztato hatra is dölt es kiszallt az egesz targyalasbol. Kerte a következöt viszlat.

2020. aug. 11. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Annyiban lehet hátrány, hogy kötelesek téríteni a bejárást, és ez plusz költség a cégnek.
2020. aug. 11. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Ha megtudod oldani a beutazást biztosan,akkor ne azzal kezdj hogy hol laksz hanem miután már váltottatok pár üzenetet és érdekelné a munkavállalót akkor mond csak így nem az lesst a meghatározó akik előtted nem mentek többet hanem aki valójában vagy fogja megfogni a dolgokat
2020. aug. 12. 01:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!