Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Ha úgy “jelentkezem” valahova,...

Ha úgy “jelentkezem” valahova, hogy nincs meghirdetve állás, akkor mit írjak az emailbe szerintetek?

Figyelt kérdés
Nem csináltam ilyet mèg soha, de a helyzetemtől mostmár nagyon kètségbe vagyok esve.
2020. aug. 11. 08:03
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

küldhetsz emailt nyugodtan.

írhatsz, hogy érdeklődni szeretnél, hogy van e ilyen, olyan és amolyan pozícióban hely (vannak akik amúgy sem hirdetik meg, bent lévő önéletrajzokból választanak, vagy ismerősi alapon...), vagy hogy mellékelten küldöd az önéletrajzodat, ha esetlegesen ilyen olyan vagy amolyan pozi felszabadulna, az érdekelne.

2020. aug. 11. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszi szépen a segítséget! :)
2020. aug. 11. 08:26
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

1-es nagyon jól írta.

Amúgy nekem pl. így lett állásom, igaz, kb. 1 év után jelentkeztek, akkor ment el egy kolléga, az ő helyére vettek fel (pénzügy-számvitel egy multinál.)

2020. aug. 11. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!