Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » A pultosoknak, meg a pincérnők...

A pultosoknak, meg a pincérnőknek kötelezően kell "szexisen" öltözködniük, vagy maguktól csinálják?

Figyelt kérdés

Azt látom, h mindenki vagy cicanadrágba van, vagy miniszoknyába, meg ilyen egyéb kényelmetlen ruhákba, cipőkbe. És ugye ezek (ők,tik) több mint 8 órát dolgoznak.


Én nem vagyok lány, de ha az lennék, akkor zavarna, ha felkötött hajjal, testhez simuló, hátul teljesen kivágott ruhákba kéne bármit csinálnom. Főleg ugye idegen emberek között. Mert ha a barátaimmal mennék így bulizni, az tök más. Én ha pultosnő lennék, akkor kibontott hajjal, ingben, hosszúnadrágban, és szemüvegben szolgálnék ki. Ilyet csinálhatnék, vagy kirúgnának miatta?



2020. aug. 11. 11:51
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
98%
Van ahol igen, van ahol saját döntés. Mivel a pincér és pultos szakma a borravalóra épít, azt meg nagyrészt a férfiak adjak, nem véletlenül oltoznek igy. Voltam en is pultos. Kicsit bátrabban öltözködve ketszer annyi borravalom volt mint a farmer-polos kolleganomnek
2020. aug. 11. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
88%

Es ha mondjuk a fonok es a vendeg oldalarol kozelitened meg a dolgot?


Amugy nem rugnanak ki ... fel sem vennenek.

2020. aug. 11. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
93%
Na igen, azokat eleve könnyebben felveszik, aki alapból így ölt9zködik.
2020. aug. 11. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
86%
Ha van választási lehetőségem akkor oda megyek ahol tudom, hogy egy szép, kedves lány szolgál ki. Még az ital is jobban esik ha tőle kapom és valóban, ez meglátszik a borravalón is.
2020. aug. 11. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
49%

Teljesen jókat írtak az előzőek. Én csak annyit tennék hozzá, hogy senki nem ruhába dolgozik, hanem ruhában.

Nem cicanadrágba, hanem cicanadrágban.

Nem miniszoknyába, hanem miniszoknyában.

Nem cipőbe, hanem cipőben.

Meglepő, hogy az utolsó mondatodban viszont helyesen használtad ezeket a ragokat. Ott mi történt?

2020. aug. 11. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
93%
Amugy a cicanadrág meg a vékony anyagú, nem zsákszerű ruhák pont, hogy kényelmesek. Normális helyen ahol ételt-italt árulnak meg kötelező a felkötött haj. Kényelmesebb és nem megy bele a hajszál a sörödbe.
2020. aug. 11. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
90%

Többiek leírták a lényeget.

Én azt nem értem, miért lenne kényelmetlen a felkötött haj? Nálunk pl a kutyát nem érdekli mi van a fejünkön, de eszem ágában nem lenne kibontott hajjal dolgozni mert az őrületbe kergetne. :D

2020. aug. 11. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 A kérdező kommentje:

De ha valaki szép az egy adottság, a kedvesség is az. Onnantól tök mindegy h mit vesz fel. Én speciel, nem akarom a pultosok sggét bámulni, de tegnap is kb majdhogynem átlátszott a nadrágja a csajnak, és kíváncsiságból "muszáj" volt megnézni, pedig nem is akartam.


Persze történtek már velem rosszabb dolgok is velem, de akkor is furcsa, h hogy nem zavar valakit az, ha szinte meztelenül mászkál emberek között? Ilyenkor nem gondolnak rá, vagy jól érzik magukat tőle? A másik lány ráadásul még egy kicsit kövér is volt, és ő is ilyen feszülős cuccokba volt.

2020. aug. 11. 12:35
 9/26 anonim ***** válasza:
56%
Annyi, hogy nem feszülős cuccokba volt, hanem feszülős cuccokban.
2020. aug. 11. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
89%

#8

Neked nem tetszik. Nekem se amúgy.

De sok férfinak (a fizető vendégek többségét pedig ők adják szerintem) sajnos annyira tetszik hogy ez ér plusz pénzt...

2020. aug. 11. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!