Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Szólnak azért a munkahelyen,...

Szólnak azért a munkahelyen, ha melltartó nélkül megyek be?

Figyelt kérdés
Nem szoktam hordani melltartót, egészségtelen, mellrákot okoz. 3 éve nem hordok. Nem járok átlátszó fölsőkben, de a mellbimbóm akkor is átlátszik. Ha fölvesznek valahova dolgozni, szólhatnak azért, hogy nincs rajtam melltartó? Vagy jogom van ehhez nőként?

2020. aug. 11. 15:53
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
51%
Milyen munkahelyről van szó?
2020. aug. 11. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 A kérdező kommentje:
Irodai munka.
2020. aug. 11. 16:00
 3/22 anonim ***** válasza:
33%
Nem illik.
2020. aug. 11. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
83%

Ha nincs dress code, akkor nem szólnak.

Én soha az életben nem hordtam, de nem is dolgoztam olyan munkahelyen, ahol volt bármilyen előírás.

2020. aug. 11. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
81%

A kilátszó mellbimbó miatt természetesen szólhatnak.

Ahhoz nem is kell melltartó hogy eltakarja az ember.

2020. aug. 11. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
80%

Ha nem is szólnak érte, valószínűleg idő lesz mire “megszokják”, ha esetleg van valami alternatíva arra, hogy ne látszódjon a mellbimbód, érdemes lenne élni vele, hacsak nem zavar, hogy többen ezt fogják nézni.


Akarva akaratlanul az embernek feltűnik, hogy nincs a másikon, aki olyan, megnézi, tudatosul benne és megy tovább. De, sokan ezem csámcsognak. Mert nem ez a “megszokott”

2020. aug. 11. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
84%
Szólnak nekem szóltak, összevisdza himbálózott,és állt a bimbó.
2020. aug. 11. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
100%
Nekem melltartón keresztül is van, hogy látszik a bimbó hegye. Ha nem himbálódzanak feltűnően a melleid, akkor szerintem nincs probléma. De azt remélem nem gondolod komolyan, hogy mellrákot okoz.
2020. aug. 11. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
68%
Miért jó nektek, hogy másnak az ágaskodó bimbóitokat kell nézni? :D Ennyire nem bírtok magatokkal, bmeg? Van bimbótapasz. Vegyél, ha annyira bedumáltad magadnak, hogy miért nem szabad melltartót hordanod.
2020. aug. 11. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
77%
Jogod van, de ne csodálkozz, ha kinéznek miatta. ANNYI FÉLE melltartó van, bőven van választék. Én pl. amióta bejöttek ezek a varrás és merevítő nélküli sportmelltartók, kizárólag ilyeneket hordok.
2020. aug. 11. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!