Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Ha nem bírom már elviselni...

Ha nem bírom már elviselni hogy egy kövér ember vagyok és azzal gúnyolnak a munkahelyemen is hogy "miért nem hordasz melltartót? " férfi létemre, szerintetek hordjak melltartót? Már vannak olyanok kifejlesztve amik a tartással csökkentik a méretét?!

Figyelt kérdés
2016. júl. 31. 11:13
 1/8 anonim ***** válasza:
84%

Nagyon bunkó munkatársaid lehetnek. Nem csak annak lehet férfi melle, aki kövér, normál alkatúaknál is előfordul. De felnőtt korban valakit ezért piszkálni, nagyon gáz.

Viszont ha valóban kövér vagy, akkor nem ártana valamennyire csökkenteni a súlyodat, hogy egészségesebb legyél. Talán a melleken is változtatna.

Melltartó nem jó semmire, attól csak jobban fog látszani, hogy van ott valami.

2016. júl. 31. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
90%

nehogy már melltartót hordjál, azt csak gúnyból mondják


a férfi mellméret növekedésének hormonális oka van, nem feltétlen az elhízásból fakad.

menj endokrinológus szakorvoshoz a problémával, lehet, hogy tud segíteni

2016. júl. 31. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Cikilenne?
2016. júl. 31. 11:25
 4/8 anonim ***** válasza:
83%
ne. fogyj le inkább!
2016. júl. 31. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
94%

Ha nem szenvedsz bizonyítottan hormonális betegségben,akkor le kell fogyni!

Nincs mese,mozgás,diéta,én is elég kövér voltam,de meg tudtam csinálni.És nem csak a mások cikizése miatt kell megtenni,hanem a saját egészséged érdekében is!

2016. júl. 31. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
94%

Először is azt kell megértened, hogy a munkatársaid viselkedése a ciki! nem te.

Az egy dolog, hogy kövér vagy, de ez a te tested, a te életed és nekik nem sok joguk van ez miatt gúnyolni. Nem kell megalázkodnod, sem lealacsonyodnod, csak légy az, aki vagy. :) S ne hagyd, hogy megkérdőjelezzenek.

Ha nem bírod elviselni, hogy kövér vagy, tegyél ellene. De magadért, na azért, hogy ne piszkáljanak mások, csak is magadért, az egészségedért. Ez legyen a te döntésed. A saját életedről te magad dönts. Alakíts ki olyan képet, amit elszeretnél érni. Legyen tartásod és maradj kitartó. Soha se add fel. Bármit elérhetsz.

Ne engedd, hogy mások bírálata határozza meg az életedet.

A "miért nem hordasz melltartót" lehet vicceskedő poén, de lehet komoly megalázás is, amit nem szabad felvenned.

Ha maga a kövérség nem is annyira zavar, mint a mellesedés, vannak nagyon jó mellizom gyakorlatok, próbálj ki egyet, ami tetszik és sűrűn alkalmazd. Nem csak a "mellméreted" csökkentésére lesz jó, már egy öt perc torna nagyon jó hatással tud lenni a hangulatodra.

De a lényeg, ne bunkó emberek szemüvegén nézd magad. Bármit teszel, bárhogyan, bármeddig, saját magadat nézd. S még ha kollégák is, vissza lehet nekik is vágni. Ismered a mondást, nemde? Szemet, szemért.

Haver, embereld meg magad. Légy férfi!

2016. júl. 31. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
73%

Hidd el, ha észrevennék, hogy melltartót hordasz még jobban híre menne és sose hagynák abba a cikizést. De ha ez megnyugtat, az ilyenek azért bántanak mást, mert magukkal sincsenek rendben. lehet hogy neked van egy kis cicid, de nekik szörnyű belső tulajdonságaik vannak, és így próbálják fenntartani a "menő vagyok" látszatot.

Egyébként nincsen olyan melltartó ami kisebbíti a melleket. Kivéve a mellizom edzés és a társai.

Nekem elég nagy motiváló erő lenne ez, hogy elkezdjek edzeni, hogy aztán mikor jobban nézek ki mint ők az arcukba nevethessek.:)

2016. júl. 31. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
9%
szerintem hordanod kéne
2016. aug. 1. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!